Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni ezt a lányt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe már kb. 7 hónapja szerelmes vagyok.Ez idő alatt jópárszor próbáltam nála kezdeményezni pozitív eredmény nélkül.Persze ilyen helyzetben az az ésszerű megoldás,ha továbblépek és keresek egy másik csajt.A bonyodalom abban rejlik,hogy képtelen vagyok elfelejteni ezt a lányt.Egyszerűen túlságosan tetszenek a kűlső és a belső tulajdonságai is(már amit megismertem),a negatív tulajdonságait elviselem,tehát abszolút kijelenthető,hogy számomra "tökéletes"a hibáival együtt is.Képtelen vagyok kitörölni a fejemből.A tanulásra sem tudok 100%-osan koncentrálni,mert állandóan ő jár a gondolataimban.Így a jegyeim is egyre romlanak.

Persze lehet írni,hogy még fiatal vagyok,elöttem az élet,de biztos vagyok benne,hogy hozzá foghatót nem fogok találni többet soha.

Azért akarom elfelejteni,mert immár 100%,hogy semmi nem lehet köztünk,bármit is csinálok.Csak a fájdalom és a szomorúság érzése van bennem,így viszont nagyon nehezen tudok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz,többek között az Érettségihez.Pedíg jól tudom,hogy a jövőm szempontjából nagyon fontos.



2016. ápr. 29. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaaajjj, az a fránya első szerelem. Mindig a legfájdalmasabb. Tudod az a baj vele, hogy ezt nem te irányítod. Valószínűleg szenvedni fogsz miatta még egy darabig de egyszer elmúlik.


Elmesélem én, hogy oldottam meg a problémát, hátha ez segít valamit. Ez persze nem azt jelenti, hogy csináld ezt. Nem semmiképpen se csináld ezt.


Pár éve én is azt éreztem amit te most. Volt egy lány akit tényleg tökéletesnek gondoltam. Csodaszép volt, nagyon kedves, folyton mosolygott tényleg csodás volt. Annyira belezúgtam, hogy szinte eltekintettem olyan hibák fölött amiért mást már régen megutáltam volna. Persze mindig volt barátja és amúgy sem illettünk volna össze, ezzel tisztában is voltam de nem tudtam tenni semmit az érzéseim ellen. Tartott ez vagy fél évig amikor is meguntam és telibe a képébe mondtam a hölgynek hogy "Szeretlek". Mondtam ezt úgy, hogy előtte nagyjából háromszor beszélgettünk. Nem tudom miért mondtam neki ezt de az biztos, hogy utána annyira rosszul éreztem magam, hogy többé nem is gondoltam rá. Azóta már látom, hogy korántsem volt tökéletes de akkor még tényleg úgy éreztem.


Ez az érzés nem fog elmúlni csak azért mert neked már eleged van belőle. Viszont ha egyszer elmúlik rá fogsz jönni, hogy nem is olyan tökéletes a hölgy mint gondolod. Tudom, hogy ezt most nem hiszed el nekem de ez az igazság. A Földön senki sem tökéletes, még ő sem. Arról is megnyugtathatlak, hogy fogsz még ilyet érezni és lehet, hogy azokból már egy sikeres párkapcsolat is lesz.


A tanulmányi eredményeid viszont tényleg kérdésesek. Tudom milyen az amikor mindenről ő jut eszedbe, próbálj meg koncentrálni. Tudom nehéz de nincs más mód.


Oh és beszélj róla. Na nem feltétlen a barátaidnak (Néha rohadtul idegesítő lehet ha folyton csak egy lányról tudsz beszélni) de vezess mondjuk egy naplót amiben leírod az érzéseidet. Hidd el akármilyen lányosan hangzik segít. Nagyon jóleső érzés tud lenni, hogy kiadod magadból az érzéseidet.

2016. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged.Remélem elöbb-utóbb túlleszek a mélyponton.
2016. ápr. 30. 19:45
 3/3 Andicika ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az első hozzászólóval. Talán nem a legjobb megoldás a csajnak így elmondani az érzéseinket. :))

Én azt mondom,hogy megfogod találni az igazit,hidd el ;)

2016. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!