Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van de nem tudom elfelejteni az exem. Mi ilyenkor a teendő? Részletek:

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok kb 2 éve össejöttem egy fiúval 1 évig együtt voltunk, és az évforduló előtt néhány héttel szakított, mondván hogy én vagyok az első barátnője, még nem élt, és nem szerelmes.. Ezt még el tudom fogadni de Rá 4 hónapra újra összejöttünk, merthogy rájött hogy még mindig szeret, lefeküdtünk egymással és most pedig megint szakított, mert úgy érzi nem szerelmes belém. Nem tudom elfelejteni. Nem tudom elhinni, hogy már nem szeret. A családja is értetlenül álla dolgok előtt szerintük megint csak ideiglenesen szünetel a kapcsolatunk. Most van egy új barátom de mégsem bírom elfelejteni az exem. Miért tette ezt velem?
2010. júl. 16. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak arra kellettél neki.:S

Sajnálom.:(

2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... Éreztem hogy szeretett. Meg már a családjának is bemutatott az anyukája úgy kezelt mintha legjobb barátnőnk vagy anyalánya lennénk... Én ezt nem értem
2010. júl. 16. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

tudod, azért jött veled ismét össze, mert ott motoszkált a fejében, h azért még egy szex jár neki..


felejtsd el... keress olyan pasit, aki fullosan bejön, és majd ő elfelejteti veled szép lassan.

2010. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gőzöm sincs mi a teendő. De aki tudja a választ, az írhatna nekem is! Fele annyi idős vagy mint én, de ha akarod depizhetünk együtt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!