Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, viszont?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, viszont?

Figyelt kérdés

Van barátom, 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem a személyiségét, jól érzem magam vele, viszont nem tetszik a külseje. Nem is ezzel van a problémám.

10 éve ismerek egy fiút, aki a legjobb barátom volt, és a kezdetektől szerelmes voltam belé a szívem mélyén, de ő is, hiszen mondta. Viszont amikor megtudta, hogy nekem tetszik egy srác (akivel most együtt vagyok), egyszerűen elkezdte fikázni a külsejét, amibe természetesen belekötöttem, összevesztünk, és ő kisétált az életemből. Szeretem a barátomat, de a fiút is, akivel fél éve nem beszéltem. Nem tudom, mit tehetnék. A fiú külsőre is tetszik, viszont a barátomba határozottan bele vagyok esve, viszont vannak élethelyzetek, mikor undort érzek. Miért van ez? Mi van velem? Mit tehetnék? (Megjegyzem, a fiú nem beszél velem)



2016. ápr. 30. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most akkor tetszik a külseje vagy nem?
2016. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom külseje tetszik.
2016. ápr. 30. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzel undort? Amúgy ha ez sokáig megy, akkor hagyd ott a barátodat, mert te éppen egy másik fiún gondolkozol, és így csak hülyíted a barátod. Beleesve meg nem vagy mert akkor nem gondolkoznál máson. Döntsd el kit szeretnél, és ne hülyíts senkit. 17/f
2016. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mikor megcsokolom pl.

Alapvetoen nem hulyitem, mert a szemelyisege abszolut tetszik, viszont a legjobb baratomba meg teljesen szerelmes voltam, de o mar nincs az eletemben....

2016. ápr. 30. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Te ráuntál erre a kapcsolatra, és szeretnél valakihez fizikailag is vonzódni. Ha máson gondolkozol, hagyd ott, és keress olyat aki külsőre is tetszik. Mert ha egy alapvető csóktól már undorodsz, akkor az később nagyobb bajod is lesz. Velem csinálta ezt már egy lány, mármint hogy hülyített és NAGYON rossz érzés, mikor kiderül hogy te azt hiszed hogy minden rendben közben mást szeretne. Nem hibáztatlak ennek ellenére, csak akkor hagyd ezt a kapcsolatot, és keress tényleg valaki olyat aki megfog külsőre is. 17/f 2. voltam
2016. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Undorodsz tőle, ha meg kell csókolni? Az jó. Akkor biztos alig várod a szexet... te nem vagy komplett az tuti..
2016. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2/5., koszonom a valaszod!

Igazabol kulsoleg az zavar, hogy nem ferfias, illetve ha torodne magaval es esetleg elkezdene sportolni (hiszen olyan vastag a karja mint nekem, es eleg vekony lany vagyok), akkor helyes srac lenne. Ez zavar csak. Kijelentette, hogy o nem fog nekiallni sportolni, es nem valtoztat.

Kedves 6.

Nem tudom mit erzek, pont ezert tettem fel ezt a kerdest, hogy valaszt talaljak a problemamra, amit egyedul sajnos nem tudok megoldani, barmennyire is szeretnek. Eppen ezert irtam ki, megjegyzem egy olyan oldalra, melynek ez a lenyege. Tisztaban vagyok vele, hogy megkavarodtak bennem a dolgok, de ennek ellenere most sem kezdelek el szidni Teged, hogy ismeretlenul hogy alkotsz rolam velemenyt. Mindenesetre koszonom a valaszod.:)

2016. ápr. 30. 23:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Így pedig még igénytelen, ha nem foglalkozik semmilyen szinten magával. Oké... ő így meg van magával, de még a barátnője kedvéért se változna meg... hát ez kicsit fura... Na mindegy ha szeretnél beszélni még írhatsz privátot, megint csak 2. voltam
2016. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Hagyd ott a barátod, ha undorodsz tőle.

2016. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt atolvastam rogton magamra ismertem:)

Velem is tokre ez volt kb 1,5-2 honapja.

Volt egy srac aki nagyon bejott (bejon). Megszakadt vele a kapcsolat es utana megismertem az exem. Jol elvoltunk aztan a regi seac irt es elrontott mindent. Emiatt nagyon magam alatt voltam es akkor osszejottunk az exemmel.

Te is ugyanazert jottel ossze a baratoddal mint en. Hogy tullepj a masikon.

Aztan nalam is ez volt hogy nem kivantam a csokot, meg neha beszelni se akartam vele, mert a szivem legmelyen tudtam hogy mast szeretek es nem akartam atverni. A kapcsolat legvegere teljesen elhidegultunk es o meg a kapcsolat elejen se tett olyan sokat azert hogy tobbet talalkozzunk.

Most beszelgetek a regi sraccal es lehet ossze fog jonni:)

Szoval ha szakitasz is ne gondolj arra hogy egyedul leszel. Nem leszel. Nekem igy sokkal jobb. Megkonnyebbul a lelked ha azt erzed hogy senkit nem versz at. Hidd el. Ha meg a lb-del nem jon ossze ne bankodj. Ezer meg egy hal vaneg a vizben😉

2016. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!