Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztály társam belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztály társam belém zúgott de nekem más tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég óta tart de belém esett az osztály társam.://

Nekem meg más tetszik mit tegyek, hogy ne bántsam meg az illetőt???



2016. máj. 1. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 2003 ban születtél akkor legjobb esetben is 7. es vagy... semmit... legozz...es aludj már 10 kor en ezt tettem... es mára már vagyok valaki
2016. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy beszélj vele, hogy köztetek soha nem lesz semmi, vagy ignoráld, és tedd barátzónába, vagy talomba.


Én, az utóbbit tettem. Gimnáziumban is az osztálytársam lett, itt viszont már elmondtam neki. De a gond az, hogy a mai napig nem adta fel. Szerintem ne halogasd, és mondd el neki, hogy te más szeretsz, és köztetek nem lesz soha semmi. Kemény lesz, de ez a helyes döntés szerintem...

2016. máj. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2016. máj. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!