Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek odavan értem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odavan értem a lány osztálytársam vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés

17F

Nem is tudom hol kezdjem.

Néha órákon elbambul de a tekintete sokszor rám téved,de ezt legközelebb tesztelni fogom.

Mikor mellette van egy barátnője akkor mindig beszologat nekem,de mikor nincs vele akkor normálisan el tudok vele beszélgetni.

Múltkor összefutottam vele az utcán és már messziről mosolyogtunk egymásra (ha valakit bírok annak már messziről mosolygok)

Most órán mellé kellett ülnöm egy párbeszédet elmondani és alig mert a szemembe nézni,de ez mindig így van. Messziről,vagy ha van vele valaki akkor nagy a szája velem szemben de ha csak négyszemközt vagyunk akkor meghunyászkodik. Sokszor hoztam már pirulos helyzetbe valami beszólással vagy zavarbaejto dumával.

Órán sokszor észreveszem mintha a szeme sarkából engem nézne.

Viszont azért vannak kételyeim.

Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe.



2016. jan. 29. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
velemis ez van sztem bekepzeljuk de kitugya lehet feltunt neki h anyit nezük xD
2016. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 menta00 válasza:
Egyértelmű, hogy bejössz neki! Tetszik neked?
2016. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!