Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gaz! Valki tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benjiro Hungaria kérdése:

Ez nagyon gaz! Valki tud segiteni?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Nem tom hogy mondjak amikor van egy lany baratod (nem csajod) na mindegy...Az a helyzet, hogy ezzel a lannyal mar 2 eve legjobb baratok vagyunk (nem vagyok se trans. se homo!!!) , es a lannyal most nem mondok nevet, nagyol jol kijövünk, van hogy atjön hozzank megnezünk egy filmet vagy ilyesmi... De mostanaban, egyre inkabb kedveljük egymast, sokszor egymasra nezünk es szinte tudjuk hogy odavagyunk egymasert, de egyikönk se mondja... Aztan tegnap amikor egy filmet neztünk, nagyon elkeztünk rajta nevetni, aztan hirtrelen egymasraneztünk es megtörtent!!! Megcsokolt, aztan meg olayn kinos volt... Elment, es azota nem beszeltünk... MI VAN MOST?

2016. máj. 1. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel Te...!

Ez egyértelmű. Mond meg neki, hogy Te is szereted és akkor boldogok lesztek.

És nem, nem gáz. :)

2016. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de olyan volt, mintha igy rohamosan vagy ilyedten ment volna el...
2016. máj. 1. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha egy lánnyal vagy nem igazán értem minek kellett oda az, hogy nem vagy se trans se homo. Lehet hogy mégis az vagy és ezért védekezel annyira? :DDD Ez alapján senki nem szűrt le volna olyasmit, hogy akármelyik is lennél. Nem is értem azt a kijelentésed.
2016. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most lehet merges vagy mi ? :(
2016. máj. 1. 10:22
 5/14 A kérdező kommentje:
azert irtam a tran meg a homo, mert ilyen kerdeseknel mar több embernel ilyenkor azt irjak hogy azert van lany baratod emrt trans vagy...:/
2016. máj. 1. 10:23
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Hivd el valahova. NEKED KELL.
2016. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De hova hivjam?
2016. máj. 1. 10:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nyugi, tuti nem mérges, főleg ha tényleg látszik rajta, hogy te is tetszel neki...Hívd fel, és ne félj tőle, te vagy a fiú, neked kell, értékelni fogja!!!:)

Hajrá és ha kell még segítség, írj!:)

2016. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot, mert ö nem olyan mint a többi szelfizö **urva a facebookon...
2016. máj. 1. 10:30
 10/14 anonim ***** válasza:
tudod mi az a trans?..:D Amúgy nem hiszem hogy mérges, de lehet örült volna ha máshogy reagálsz. De ha beszélsz vele, hogy nagyon örültél hogy megtette, neked is tetszik, vagy csak legközelebb amikor találkoztok te csókolod meg akkor biztos minden rendben lesz.
2016. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!