Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit kéne tennem, ha ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem, ha ő számomra a tökéletes Rómeó, én viszont nem vagyok az ő Júliája?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj töbet magadról meg róla
2016. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szüleink elég jóba vannak. Néha beszélgetünk személyesen,de többnyire csak írunk...Tudja,hogy nagyon bejön nekem. Pár hónapja újra összejött az exével. Nem szeretnék közéjük állni,de azt sem akarom,hogy együtt legyenek.
2016. máj. 1. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a szüleitek jóba vannak akkor nem lehet rómeó és júlia, gondoltál már ezen?
2016. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha csak belekötni akarsz,mehetsz is tovább!:/
2016. máj. 1. 15:31
 5/9 anonim válasza:
Fogadd el, hogy nem lehetsz a Júliája. Ha nem vagy egy fiú esete, kár erőltetni. Esetleg ki tudsz belőle csikarni egy szexet, ha éppen jókor találod meg magadnak, de kapcsolat nem lesz, ha a fiú nem akarja.
2016. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a p-be, megtörtént ez már mással is, és meg is fog történni, de van másik...... Őt meg hagyd békén, mert lehet, hogy lemaradsz az "igaziról", ha van még ma olyan. :)
2016. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csábítsd el... Éljenek a nők!
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 3. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Orulj neki, akkor valoszinuleg tul is elitek! 😁
2016. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!