Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy ókori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy ókori királyba, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Elképesztően beleszerettem egy ókorban uralkodó királyba. Azt nem szeretném kiírni, hogy kibe, de már kislánykorom óta tart. Egy filmmel kezdődött az egész, azóta már olvastam is tőle különböző fennmaradt műveket.

Örökös letargia uralkodik rajtam, amiért sosem lesz az enyém, a semmibe epekedem utána.

Mit tehetnék? Több éve tart komolyan,eddig még nem tudtam belőle kiszeretni, úgy érzem, bele fogok bolondulni.

Kérlek segítsetek.

Köszönöm előre is! :)



2016. máj. 1. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak bebeszéled magadnak?Azért mert nagyon tetszika munkássága stb..?Amúgy nem hiszem,hogy beleszerettél,mert nem ismered.
2016. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
este van már ehez
2016. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de rettentően kínoz ez az érzés. Oké, de akkor fogalmazzunk csak úgy, hogy eszméletlenül rajongok érte. De ez még nem csillapít a szomorúságomon.
2016. máj. 1. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress magadnak pasit.
2016. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én Kleopátrába vagyok szerelmes. :(

15/F

2016. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#KamuKérdés...
2016. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáraóról van szó, akkor még van esélyed,mert a mumifikálódott teste valszeg még megvan.
2016. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tudatos álmot, ott együtt lehettek. :)
2016. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én annak idején hírességbe voltam szerelmes, 2,5 évig, utána kiábrándultam belőle, mert belépett az életembe egy olyan pasi aki kézzel fogható, felkelti az érdeklődésem, stb.

Ha igaz ez a kérdés akkor sem kell kétségbeesni, van ilye minden ember életében amikor tini egy elérhetetlen emberbe 'szerelmes', legyen az színész, pankrátor, díva, modell, rajzolt anime, stb.

Aztán később rájön, hogy az amit akkor szerelemnek érzett semmi ahhoz képest amit akkor fog érezni amikor meg lesz a megfelelő kémia a testében egy olyan ember iránt aki az övé lehet.

Szóval nyugi majd ha lesz valami jó pasi a környékeden akibe beleszeretsz akkor el fog múlni ez az érzés.

2016. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te jó Isten :)

Ez elég durva... Mindenesetre sztem ha találkozol egy hús-vér fiúval aki felkelti az érdeklõdesed akkor el fogod felejteni.

2016. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!