Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanta212 kérdése:

12 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok az osztálytársamba. Hogyan adjam tudtára anélkül hogy nyomulós lennék?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele járni, mert nagyon tetszik, persze csak randizgatni. Szex kizárva, csak korunknak illően. :))))

2016. ápr. 30. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
cum le
2016. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kössz...
2016. ápr. 30. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Drága fogyatékos kislányka! Ne tedd meg, mert csak szar lesz! Osztálytársakkal amúgy sem érdemes kezdeni.
2016. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Túl korai?

Akkor csak sóvárogjak utána?

2016. máj. 1. 07:43
 5/16 A kérdező kommentje:

Mi lesz szar?

És miért nem érdemes osztálytársal kezdeni??

2016. máj. 1. 14:17
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
azért nem kezdünk osztálytárssal mert ha vége attól még ugyan oda jártok és csak idegesítitek egymást :D
2016. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
72%
Ez nem mindig így van! Én jártam egy osztálytársammal utána szakitottunk és semmi nem változott utána az osztályban!
2016. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Vannak persze kivételek, de nem feltétlen barátságban váltok el, és lehet,hogy ennyi idősen nem lenne túl komoly kapcsolat. A fiúk amúgy is később érnek (fiúk ezt nem sértésnek szánom csak általánosságban). Szerintem inkább járjatok el így haverokkal valahova, ilyen fiatalon még nem kell kapcsolatban lenni menőségből. Bár ez az én véleményem.
2016. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem menőségből akarok vele járni, és nem változna semmi ha szètmennénk. Nagyon szeretem, tetszik, ezért lenne jó járni vele. Aztán meglátjuk...de hogy valljam be neki?
2016. máj. 1. 19:15
 10/16 anonim válasza:
Irj ra facebookon :)
2016. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!