Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5 hónapig voltam együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I'm girl kérdése:

5 hónapig voltam együtt a barátommal de. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszett/tetszik egy fiú, de elmentem egy nyári táborba ahol megismerkedtem egy másik fiúval. "Szerelem első látásra." Úgyhogy összejöttünk. De nem tudtam/tudom elfelejteni azt a fiút akit előtte is szerettem. És így nem volt annyira igaz a szerelem én felőlem. Ezért 5 hónap után szakítottam vele. :( Ő próbált visszahódítani de nem engedtem. De egy idő után (Kb. 2 hónap) fura lett minden. Egyre inkább a volt barátom érdekelt és kevésbé a másiktól elhidegültem. Aztán fordítva. Nem tudok választani. És már az se biztos, hogy az "exem" visszafogad. Lányok főleg tőletek kéne segítség. Mit csináljak?

2016. máj. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elb@*ztad :)

Máskor maradj hűséges ;)

2016. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor adj időt magadnak, majd letisztul, velem is hasonló volt, csak az egyik fiu, aki telyesen az ideális volt, az a vesét foglalkozott velem, néha nevetett, még rengeteget bamult, a másik aki normál, talán kicsit helyes fiu, az nagyon igyekezett , en azt választottam, aki ideal, egy előző usmerkedesbol megtanultam, hogy nem túl jó ha annyira ragaszkodik, azóta, megváltozott a véleményem az idealrol, mert túl keveset torodott velem, ezért most visszatérek ahhoz, aki biztosabb, aki nem jatszadozik. nyiltan megmondja, szerencsés esetben kimutatja, hogy tetszel neki.
2016. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 2. 17:16
 4/4 A kérdező kommentje:
De az is közbejátszik, hogy ez a két fiú olyan jó barátok hogy csak úgy lemennek a másikhoz, és akár ott is alszanak :( És akibe én szerelmes vagyok, abba a fél évfolyam is belezúgott. A volt barátom meg feltette a nagy kérdést: "Szia, nem szeretnél újra a barátnőm lenni? Annyira imádlak és mindig rád fogok várni! Nem sürgetlek, de nagyon szeretlek!" Ez így olyan nehéz, még ha nem is tűnik annak
2016. máj. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!