Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi van most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki mostanában hátrafordul hozzám mindig, és általános dolgokról szoktunk beszélgetni. Ez egy olyan 2-3 hónapja van. Facebookon is beszéltünk, de abbamaradt... Elég furcsa, mert ha ideges, mindenkinek képes beszólni, de próbál viccesen... Nekem is... Szoktunk együtt röhögni, nevetni. Szerintetek barát, vagy egy picit több...? Más lányok felé nem igazán "közeledik"... Nem tudom, mi lehet... Nekem ötödikben tetszett, és egy levelet írtunk a barátnőmmel, de csak viccből, és "megkapta". Rájött hogy én írtam, és szerintem kiábrándult, vagy nem tudom. Ez volt kb 4 éve. Most megint kb ugyanolyan mint volt... Hogyan tudnék "jelezni" neki?:D


14/l


2016. máj. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjetek el valahova :) beszélgessetek, stb...
2016. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszelj vele:)
2016. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy, és miről?:DD
2016. máj. 3. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!