Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt írta, ő az akar lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írta, ő az akar lenni, aki nem okoz nekem fájdalmat. Aztán picivel később csak úgy fogta magát és lerázott. Mért?

Figyelt kérdés
Mért jó ez neki?Mért jó,hogy folyton bánt,van hogy direkt?Mért ráz le?Mért hanyagol el?Mért sirat meg folyton?Mért okoz folyton nekem csalódást?Mért szeretem őt ezek után?Szeret még egyáltalán?Mi a fenét csináljak?Teljesen tönkre tesz.

2016. máj. 3. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha elfelejtenéd őt, csak mégtöbb fájdalmat fog okozni :( De tudom ez nem így megy ha tényleg szereted...én is ismertem egy ilyen lányt úgyhogy tudom milyen :( de akkor is az lenne a legjobb ha végleg kilépne az életedből
2016. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet,de én képtelen vagyok rá...ez olyan,mint egy csapda,amiből nincs kiút.Ha együtt vagyunk,nem tudom mikor,mivel sebez meg,de nélküle...meg nem élet az élet...de lehet,az lenne a legjobb,ha valahogy erőt vennèk magamon ès szakítanèk.. :'(
2016. máj. 3. 23:17
 3/9 tnorberta válasza:
65%
Keményitcsbe vedd át az irányitástmáskép nem fogg menni hidd el vagy pedig válaszd aszd amit az első iró irt (bocs a helyes irásért)
2016. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen tudom :/ te sajnos sehogyan sem jöhetsz ki jól belőle...de hosszú távon jobban jársz ha hagyod és próbálsz keresni mást. Az talán segít majd elfelejteni őt :) Lehet hogy teljesen sose fogod tudni elfelejteni de attól még lehetsz boldog mással :)
2016. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Könyörgöm...MIÉRT*
2016. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Köszi :)


5# Nem helyesírási tanácsot kértem,de azért kösz.

2016. máj. 3. 23:53
 7/9 A kérdező kommentje:
3# oks :)
2016. máj. 3. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobni az ilyet azonnal.
2016. máj. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne :(
2016. máj. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!