Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szegény exem bepánikolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény exem bepánikolt a bosszúm előtt, próbálja elkerülni, de elég siralmas a performansz. Ti nők, ha csúnya dolgot csináltok, és igazságot akar a másik fél szolgáltatni, miért menekültök, mert fájdalmat csak okozni szerettek?

Figyelt kérdés
Remélem akad kivétel is, nekik egy csokor "million roses" rózsa, és cuppantás :)

#megcsalás #jellem #flört #manipulálás #tisztességtelenség #erkölcstelenség #kavarás a hátam mögött #tisztaság hiánya #becsület hiánya #tartás hiánya
2016. jan. 12. 00:15
1 2 3
 1/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Ha csúnyán viselkedem azt úgy oldjuk meg (szerencsére okos férfiakat választottam mindig), hogy megbeszéljük. Beismerem a hibám, bocsánatot kérek, és igyekszem többet nem megismételni.


Bosszú az teljesen felesleges. Abból tanulni nem lehet, de felesleges tüskéket szerezni annál inkább.

2016. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas vagy.
2016. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Elég elmebetegnek tűnsz így első benyomás alapján. Nem szeretnéd kicsit részletezni esetleg a történetet, csak, hogy árnyaltabb legyen a kép? ^^
2016. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hát de ő nem kért bocsánatot, mert gondolom nem elég intelligens akkor...

Na sebaj

2016. jan. 12. 00:22
 5/28 A kérdező kommentje:
Hazudozott, hitegetett, meg amik oda vannak írva keresőszavakként. Ha leírnám mind a 2év alatt felgyülemlett gaztetteit, sose olvasnátok el, és én se érnék a végére :D
2016. jan. 12. 00:23
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy a szándékos "bosszúhadjárat" bármit is megoldana. Gyerekes viselkedésnek tartom és igazából semmit nem old meg. Nem vagy mindenek felett álló személy hogy igazságot szolgáltassál...csak egy sértett ember.

Ha valaki egyszer hibázott de nagyot azt meg lehet bocsájtani(főleg ha elismeri a hibáját), ha folytatólagos volt, akkor sajnos felmerül a szándékosság kérdése....de ha ezzel nem a másik lejáratása vagy károkozás volt a célja akkor nem illik szándékosan visszaütni vagy megszégyeníteni.

Ha megcsalt akkor így jártál, a büszkeségedet próbálod megvédeni, de annak már lőttek...legközelebb körültekintőbben választasz párt magadnak és jobban figyelsz. Én is jártam már így és hasonlóan indulatosan kezeltem a történteket, de miután lehiggadtam hallgattam a nálam bölcsebb emberek tanácsára.

378F

2016. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát, figyelj. Engem életem első szerelme (25 éves vagyok, nem tini) megcsalt. De úgy, hogy abszolúte semmi jelen nem volt a dolognak, utolsó nap még „nagyon szeretett.” Szalagavató afteren történt a dolog, másnap ahhoz nem volt bátorsága, hogy bevallja, vagy hogy szakítson. Mindegy, én tudtam, szóval szakítottam én.

Tudni kell, hogy vagy 1000 meztelen képem/videóm van róla, valamint SIMÁN fel tudnám törni a Facebook-fiókját. És igen, rohadtul megérdemelné. Hogy megtettem-e? Nem, és az esetnek másfél hónapja már. Jóval nagyobb büntetés lesz neki, amikor rájön, hogy mit veszített. Én voltam az első szerelme, és igen, csak én tudtam motiválni. Nem volt hülye lány, de soha senki nem tudta elérni, hogy el akarjon valamit az élettől. Szóval egyszer — talán — rá fog jönni, hogy mit veszített el, és az sokkal, de sokkal nagyobb büntetés lesz neki, mintha nyilvánosságra kerülnének a meztelen képei és a Facebookon küldött üzenetei...

2016. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37F akart lenni...
2016. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Megbocsátás 1x volt, de folytatólagosan csinálta, károkozás volt a célja, és még csak el sem ismeri.

"Mert ő lány és bonyolult lelkileg" ez az indok. Én leegyszerűsítem a dolgokat.

Kár, hogy csak a családon belüli lelki terror van benne a BTK-ban, párkapcsolati úgy tudom nincs.

2016. jan. 12. 00:30
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Először is, én elolvasnám, akármilyen hosszú lenne. :D


Amúgy meg amikor valaki sorolja az exe "gaztetteit" és ilyen egyértelműen gyűlölködik és fekete-fehérnek állítja be a dolgot akkor mindig azt érzem, hogy kva jó lenne hallani a másik fél verzióját is. Szóval veled szemben is igencsak szkeptikus vagyok, és elég betegesnek vagyis minimum dühtől elfogultnak, megrészegültnek tűnsz. A bosszúvágyad is erre utal.

2016. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!