Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő nem ismer engem, talán csak látásból... Nagyon tetszik nekem, egy suliba járunk, de szinte sosem látom :( hogyan jöhetnék össze vele? :( 15/L, ő 3 évvel idősebb

2016. máj. 4. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A nevét tudod? ;)
2016. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat "kémkedtem" utánna. Azt is tudom hol lakik xd
2016. máj. 4. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

15 évesen én pontosan ugyan ebben a helyzetben voltam..

Volt a suliban egy 3 évvel idősebb srác aki nagyon tetszett és szintén úgymond kémkedtem utána.. aztán úgy döntöttem hogy ez már tényleg sok es megpróbáltam beszélni vele(ez hosszú hónapok után történt).. igaz a végén semmi nem lett belőle de én megpróbáltam és megtettem mindent.. már túl vagyok rajta és mosolyogva tudok vissza emlékezni az egészre mert tudom hogy nem rajtam múlott és biztos hogy nem tudtam volna még most sem lezárni magamban ha nem próbálom meg akkor.


Tehát azt tanácsolom neked is hogy próbálj meg kapcsolatba lépni vele pl.beszélj vele vagy ott a jó öreg facebook.

Nincs mit veszítened de nyerni nyerhetsz rajta. :)

Ha én meg mertem tenni pedig én mondhatni félős nyúl vagyok..

Szóval hajrá és sok sikert!:)

2016. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha van barátnője? :(
2016. máj. 4. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

ha kémkedsz utána, csak kideríted azt is, hogy van-e barátnője :))

figyelj, fogd fel úgy, hogyha ráírsz/beszélgetni kezdesz vele, esély lehet arra, hogy észrevegyen lányként. így, meg hogy csak stírölöd a távolból, nem fog észrevenni.

2016. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az 5-ös válaszolónak igaza van. És ha beszélsz vele abból az is kiderül. :)
2016. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, tudom, hogy van barátnője :(
2016. máj. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!