Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fíú aki tetszik, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fíú aki tetszik, mit érezhet irántam? 15L

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, de NAGYON nagyon fontos. Kérlek olvasd el :)Szóval nyáron ismertem meg, egyik este a városban. Van egy közös barátunk és ő mutatott be minket egymásnak. Akkor este már ivott egy kicsit, és be volt csípve (nem hulla reészeg, de azért már volt hatása a piának). Szóval egész este ölelgetett meg puszilgatott. Annyira boldog voltam hogy végre valaki törődik velem! (Jó ez szánalmasan hangzik,de akkoriban eléggé magam alatt voltam)Egy nagyobb társaságban voltunk.. Aztán másnap, írt a közös haverunk(fiú) hogy aznap megint találkozhatnánk. El is mentem, és a tegnapi fiú megölelt. Pedig nem volt részeg... és tökre meglepődtem. Egész végig kedves volt velem, beszélgettünk, bocsánatot kért a tegnapi miatt,stb.. Szóval ez nyáron volt. Azóta rengetegszer találkoztunk(sajnos mindig a társasággal, sose ketten) és azt vettem észre, hogy volt mikor több mint egy óráig csak velem beszélgetett! És mindig közel ültünk egymáshoz, összeért a lábunk, meg ha mutatott vmit a teloján, közel oda hajoltam. És egyre jobban tetszett...de aztán lett egy barátnője. Persze ez a tipikus kis nyafika. Rühelltem a csajt. Persze ott kellet vele jópofiznom, miközbe legszívesebben elütöttem volna egy tankkal. Aztán ugy a kapcsolatuk 4-5 napján eljöttek néhányan hozzám, nálam aludni. Itt volt A srác és a csaja, a legjobb haverom, két barátnőm és egy másik haverom. Mondanom sem kell a csaj egyfolytába nyafizott. Az se volt jó neki ha a srác ott volt a közelébe, meg az se ha nem. De ha mégis olyan kedve volt, látványosan smárolt vele mindenki előtt. A srác probált velem dumálni, de a drága csaja egyből siránkozni kezdett. Aztán betettünk egy filmet. Ugy ültünk a kanapén hogy én ültem a srác egyik oldalán, a csaja pedig a másikon. Átkarolta a bnőjét, de közbe a lábait nekem támasztotta. És nem lehetett véletlennek betudni...és rohadtul idegesített. Ha csaja van engem hagyjon békén! Ellöktem magamtól, és utána meg szomoruan rám nézett amit nagyon nem tudtam hova tenni...erre kb 2 hétre rá, szakított a csajjal. Akkor most mit akar?? Ölelget, mosolyog meg beszélget velem, de olyanokat hallok róla h 8 csaj jön be neki, stb.. Nem tudom higyjek e az ilyesmiknek..Minden esetre fogalmam sincs mit akar. Én pedig nem merek kezdeményezni, mert félek hogy elutasít, és akkor talán a barátságunknak is lőttek. Nem tudom hogy tetszem e neki...elég kevés az önbizalmam mert nem vagyok valami szép :(

2016. máj. 3. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti hogy akar :D ha nem akarna akkor nem ölelgetne és nem beszélne veled,csak akkor ha nagyon unatkozik
2016. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném biztosra, hogy akarna téged, főleg ha előtted smárolt azzal a csajjal, és azután is ilyen közvetlen volt veled. A leírtakból nekem úgy tűnik, hogy ő túlontúl közvtlen hozzád, de úgy gondolom, ez nem feltétlen jelenti azt, hogy tetszel is neki.
2016. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Ha elfogadsz egy tanácsot, szerintem -legalábbis egyelőre - ne kezdeményezz. Ha mégis, akkor hogy mikor, hogyan adod a tudtára a szitut, az a szíved joga, de egy valamit feltétlen ne cainálj! Ha elmondosd neki, semmiképp ne TE "udvarolj" neki. Vannak olyqn lányok, akiknek ha bejön egy fiú, akkor ők akarnak a srác kedvére tenni. Ez szerintem ez nem ajánlatos több szempontból is...

Sok sikert, kitartást! ;)

15/l

2016. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kovács Elu válasza:
Azért smárolt előtted mert gondolom nem akarta visszautasítani a csajt mert akkor lehet megin nyafogott volna vagy roszabb ez esetben ugy tudod kideríteni h beszélsz/ábrándozol.rola egy fiúról (kitalált is lehet;D) és ha látod h szarul esik neki vagy hirtelen témát vállt esetleg leordit akkor tudd h szerintem tetszel neki
2016. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:

Szerintem csak:

1. Vagy játszik veled miközben van (volt) barátnője.

2. Vagy nincs tisztaban az erzéseivel. Altalábban ha valakinek 8 ember bejön és nem tud választani az így van.


Szerintem akkor van értelme foglalkoznod a dologgal, ha tudod, hogy vannak érzelmei iránta, de csak irántad és nem még másik 3 felé. Ha így van inkább találj magadnak valami rendes srácot aki meg is becsül téged és te vagy neki az egyetlen!


18F

2023. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!