Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Hogyan változtas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan változtassak ezen, hogy elnyerjem a szívét?

Figyelt kérdés

A régi suliba megtetszett nekem egy lány, akinek minden félelem nélkül eltudtam mondani, hogy tetszik. Könnyen ment, egyszerűen csak odamentem és minden terv nélkül elmondtam neki.

Viszont, most 1. Éve- vagy még nincs annyi.. - elmentem egy másik suliba. Itt nemcsak megtetszett, hanem szerelmes is lettem egy lányba...Egyszerűen nemtudom miért nemtudom elmondani, hogy tetszik nekem...mindenféle tervel is próbálkoztam stb. De nem ment. Nem tudom neki elmondani...amint odamegyek és ott a lehetőség.. Megilyedek...

Miért van ez?

Hogy változtassak ezen?



2016. máj. 4. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
F/14
2016. máj. 4. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:

*Megijedek


Valószínűleg tényleg nagyon tetszik neked, jobban mi t az előző. Bekell mesélned magadnak, hogy ő is csak egy emberi teremtmény, mint te, semmivel sem különb nálad! Mitől félsz tulajdon képpen? A visszautasítástól? Attól ne félj, mert legalább tudni fogod, hogy nem jössz be neki, és továbbléphetsz. Ne láncold magad, egy gondolathoz, mert minnél tovább van a lánc a nyakadon, annál szorosabb és nehezebb lesz, mert nem ereszt el. Vedd le a láncot és hívd el valahova!

2016. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. máj. 4. 20:09
 4/5 anonim válasza:
Na sikerült?
2017. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akkor tényleg bírod a lányt.

Vegyél egy nagy levegőt, nézz mélyen a szemébe és valld be, hogy mit érzel. De vigyázz, hogy ne sértsd meg a lányt, mert annak rossz következménye is lehet. Sok sikert!

2017. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!