Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy változtassak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a fiut már 4 honapja együtt vagyunk de már 3x is volt kisebb szakitásaink . Viszont mostanában állandoan negativ vagyok és bebeszélem magamnak hogy nem szeret , másokkal sokkal jobban elvan nem akar velem találkozni és ez érthető modon mar őt is zavarja és ezért néha összekapunk és engem is nagyon zavar mert nem akarom elvesziteni de nem tudom h hogy ne legyek ilyen

2016. febr. 19. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekbol lesznek a szakitasok..
2016. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá hogy nem szeret akkor a végén tényleg el fogod veszíteni. Kicsit bíz benne és beszéljétek meg a kapcsolatot ami köztetek van mert nem sokáig lesz még a pasid


15/L

2016. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Min kéne változtatni magadon?
2016. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!