Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » -Majd beszélünk! - Lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Majd beszélünk! - Lányok, ezt csak olyan fiúnak mondjátok akivel szívesen beszéltek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Szerintem én sem vagyok közömbös nneki ez nyilvánvaló. Kis érdeklődő, sokat mosolyog. Ma összefutottunk, vagyis odajött hozzám és beszéltünk de közben várta egy osztálytársát. Amikor megjött elköszönt és azt mondta majd beszélünk. Ez jelent valami pozitív dolgot tőle felém nézve?Lányok ti kinek mondjátok hogy 'majd beszélünk""? /F18/

#majdbeszelunk
2016. máj. 6. 18:01
 1/4 gettoqueen válasza:
Szerintem két alternatíva létezik. Vagy azt várja, hogy írj neki, és tényleg érdekled, vagy a másik forma, miszerint a 'majd beszélünk' egy olyan 'majd beszélünk', amikor esetleg össze fogtok futni, fatális véletlenek sorozata által, de igazából csak egy kedves ismerősként tekint rád. Menj biztosra, keresd a lányt, szerintem van esély! :)/L15/
2016. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a szituációban akár lehet pozitív is. De mondjuk én akkor is mondtam régebben ha már nagyon nem akartam beszélni valakivel, de azêrt megbántani se akartam, hogy ugyan takarodjon már el :D 16/L
2016. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettes válaszoló igazat mond.

F

2016. máj. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bő másfél éve történt, hogy találkoztam egy lánnyal, és nem sokat beszéltünk, de úgy köszönt el hogy "majd beszélünk", másnap ráírtam facebookon, azóta se válaszolt :D
2016. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!