Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnők! Nálatok mit jelent...

Barátnők! Nálatok mit jelent amikor azt mondjátok a barátnőiteknek, hogy majd beszélünk az mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ha majd ráérek vagy nincs dolgom akkor beszélünk. De! ha nem olyan barátnő aki úgymond közelebbi és nem épp egy félórás beszéd után mondtam neki hanem egy 2 perces lerázó szöveg után akkor azt hogy majd beszélünk ha megint hívsz .
2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy majd beszélünk..
2012. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy majd ha ráérek akkor beszélünk. Valószínűleg, ha ilyet mondok akkor épp valami dolgom van ami miatt nem tudok beszélgetni.
2012. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%

mostanában nagyon idegesít ez a, kifejezés.állandóan azt hallom, h a csajok ezt modnaják egymásnnak, nah meg a másik : "uuuh mondanomn kellvmit, majd!"

sztem vmi oylansmi, h vami fontos, de annyira nem fontos h azonnal megtárgyaléjk dolgot kell közölmniük egymással

2012. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondom ezt (nem csak a barátnőmnek, hanem akár a férjemnek is), ha felhív és épp el vagyok havazva és fogalmam sincs mikor lesz időm visszahívni és le kell tennem a telefont. Ez lehet fél óra múlva is, de lehet 5-6 óra múlva is.


Vagy a másik eset, ha megbeszéltünk mindent és úgy köszönünk el, hogy majd beszélünk, akkor nincs időhöz kötve. Lehet, hogy még aznap, lehet, hogy másnap, lehet több is akár.

2012. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

20:08

A "Majd mondok valamit." azt jelenti, hogy majd, ha négyszemközt leszünk, elmondok neked valamit, ami most eszembe jutott, de nem akarom a többiekkel is megosztani.

2012. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ezt mondani a barátnőmnek(vagy a páromnak), ha van valami, amit csak neki akarok elmondani arról a bizonyos dologról, amiről éppen beszélünk társaságban.

De ez lehet akár egy lerázós szöveg is, ha távolabbi ismerősről van szó.

2012. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!