Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú nagyon sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú nagyon sokat beszéltünk de ez a helyzet meg változott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat beszéltünk azután hogy végeztem a majd nem pasimmal de nem tudom mi változott a fiúban már nem nagyon keres lehet azért mert a haverja majd nem barátnője voltam? Nem rég rá is kérdeztem hogy akkor szeretnél e beszélgetni meg stb és azt mondta h nem tudja ezután jó pár hétig nem beszéltünk csak távolról néztük egymást na ezek után rá szántam magam és újra meg kérdeztem hogy szeretne e velem beszélgetni és azt válaszolta hogy szeretne beszélgetni és sajnálja hogy ennyi idő betelt hogy rájöjjön erre elnézést is kért meg minden de ezek után se lett jobb a helyzet nem beszélünk azóta se. Most akkor megint írjak neki valamit keresem vagy hagyjam mert nekem szimpatikus meg minden és amikor beszélünk személyesen azt vettem észre hogy nagyon félénk fiú és nem tudom hogy mit tegyek írjak neki vagy hagyjam??
2016. máj. 6. 20:25
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
Ha ennyire nem foglalkozik veled,nem érdemes ezen tovább gondolkoznod,hagyd.
2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha csak szimplán félénk?! jaj meg fiatalabb nálam 1 évvel
2016. máj. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!