Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak? Alig egy hónapja van pasim. Minden jó volt. Egész multhéten nem beszéltünk nem is találkoztunk. De nem is keres. Arra gondolok h van vkije. Igazam lehet? Annyit legalább mondhatna mi a helyzet kettőnkkel.

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őőőőő, miért nem hívod te fel, vagy keresed meg, hogy akkor most mi a helyzet? Nem feltétlenül az hogy van valakije, más oka is lehet, de ezt csak ő tudja megmondani.


27/n

2011. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha gondja is lenne, biztosan értesítene szerintem... Gyanús, de mindenképpen meg kell bizonyosodni róla. Lehet, hogy nem vesz komolyan. Nem tudom, milyen messze laktok egymástól, de azért az egy hét elég sok, ha amúgy nem laktok távol egymástól. Beszéljétek meg!
2011. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam mint az első ...Miért nem hívod fel?? Miért nem tőle kérdezed meg? Mi idegenek honnan a fenéből tudjuk,hogy mi lehet az oka ennek?? VAgy a mai fiatalok képtelenek kommunikálni egymással amikor annyi lehetőség van rá?

PL:

-mobil

-sms

-facebook

-email

-vonalas telefon

- személyes találkozó.

2011. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kommunikáció aranyom!Az megold minden félelmedet!Beszélj vele!Nem értem a mai fiatalokat,ennyire bátortalanok,hogy lehetnek!Nyisd ki a szád és kérdezz rá nála,hogy mi is a szitu!
2011. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Am 10kmre lakunk egymástól. Ha én hivom nem veszi fel s az üzieimre nem válaszol. Hát igy nehéz megoldani bármit is.
2011. nov. 8. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj el hozzá!S kérdezd meg szemtől szembe!
2011. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szex is volt már?
2011. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen sexeltünk. Am azt mondta nekem msnen h szeret. De ezekután már nem tom mit gondoljak. De msnen se beszéltünk már 1 hete. Ja és a levelemre válaszol.:(
2011. nov. 8. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mondani mindent lehet... Az hogy nem reagál a leveidre, hívásaidra egy jelzés lehet, hogy ez a srác nem is vesz téged komolyan. Szerintem felesleges őt személyesen felkeresned, hogy kicsikard belőle nem vagy fontos számára, vagy hogy újabb ígéreteket tegyen vagy hazug szavakat mondjon. semmiképpen se alázkodj meg előtte!

Úgy gondolom még ha nagyon elfoglalt is valaki, annyit megtehet, hogy valamilyen formába életjelet adjon magáról és ne a hallgatás közönyébe merüljön bele.

Próbáld meg lezárni magadba a múltat, nem bánkódni egy ilyen ember miatt mert ennél csak többet érdemelsz.

Annak idején nekem is voltak ilyen hozzád hasonló kapcsolataim. Amikor eltűntek vagy hallgatásba merültek mindig azon gondolkodtam illetve kerestem azokat az apró jeleket, gesztusokat aminek nem tulajdonítottam abba a helyzetbe jelentőséget, viszont így később átgondolva voltak előjelek. ( szex utáni, szex közbeni állapotra gondolok és egyebek) Tanulj a hibáidból! De soha semmilyen körülmények között NE ALÁZKODJ MEG!

2011. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Hát ez az h mondhat bármit. Ha esetleg feljön bármit mondhat h miért nem jött ugysem tudok utána járni igaze. Vagy elhiszem v nem. De nem tudom mit gondoljak. Az a gáz h még mindig hiányzik. Ja meg fel kellene jönnie mert itt vannak nálam a filmei. De én is ugy gondolom h jobb lenne elfelejteném.
2011. nov. 8. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!