Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha anyukám tudja ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha anyukám tudja ki tetszik? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú és anyukám ma tudta meg hogy ki . Mivel nekem ez az első komolyabb helyzet hogy tetszen valaki nagyon szokatlan mert még soha nem beszéltem erről anyukámmal . Más is beavatja a szüleit ? Picit nyugtalanít hogy tudja. Mi a véleményetek erről ? :)

15/L



2016. máj. 7. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:

anuyka függő :D van olyan aki túlpörgeti a témát, van olyan anyuka aki lazára veszi a dolgokat...változó

persze ez csak az én véleményem:D 17/f

2016. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem gong hogy tudja anyukád.

Ilyenkor jön rá az ember hogy az ő pici lánya egyszer csak igazi nővé érik . Lehet hogy eleinte védeni szeretne a fiutol. És egy anyának nagyon is jól esik ha a lánya elmondja neki hogy kibe szerelmes .

Igy az anyukád érezni foglya hogy bízol benné. :)

2016. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért zavar mert anyukám egy kicsit kotnyeles :D félek hogy kellemetlen helyzetbe hoz
2016. máj. 8. 00:33
 4/9 anonim válasza:

Tényleg anyuka függő a helyzet..

Nekem anyukám ilyen téren szinte mindent tud. Az elején én is féltem, hogy belekontárkodik, viszont meglepő, hogy semmit nem tett.. Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk is anyával. :)

2016. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16 eves vagyok es eddig anyukam csak a sztar fellangolos szerelmeimet tudta - alltalaban adott esetben a szemely volt a hatterkepem a telefonomban es latta:D😂 meg mondtam is neki rola egy-ket dolgot:D

De aki tenyleg tetszet azt csak a noverem (31eves) tudja:))

Ugy vagyunk vele ha valami lesz szolunk anyanak!😄

2016. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gond ha tudja, viszont tényleg másképp reagálnak az anyák. Az enyém pl. töviről- hegyire tudni akar mindent, ami bizonyos szinten normális is, főleg, ha már komoly a dolog.
2016. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudja de még azt se hogy összejöttünk :D majd valamikor már beavatom a dologba :)
2016. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki mindent
2016. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám eddig kétszer tudta, hogy ki jön be nekem, de egy beszélgetés volt mindig amikor elmondtam és akkor megtárgyaltuk. És ennyi. SZinte szóba se jött többet. Egyszerűen csak tudta és nem csinált semmit. A viszonyunk sem lett jobb, de rosszabb se, szóval szerintem nem gáz ha tudja. :)
2016. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!