Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyukám nem enged randizni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem enged randizni. Végre összeszedtem a bátorságom és elhívnám a fiút aki tetszik randira, de anyum nem engedi h elmenjek otthonról. :|Pedig csak egy fagyiról lenne szó. Titokban elmehetek? Nyáron szabad lehetek nem? 13/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hazudd azt h a barátnőddel mész a másik barátnődhöz fogócskázni vagy vmi-t csinálni :D
2014. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De tudja h nincsenek itt a városban barátaim..
2014. jún. 13. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Írj privit segítek ilyen ügyekben jó vagyok.
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekemis is írj privit
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
menj titokban!! :3
2014. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hazudd azt, hogy osztálytárssal találkozol. Vagy próbáld megmagyarázni anyukádnak, hogy egy randiban nincs semmi rossz! Pontosan miért is nem enged el?
2014. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért mert azthiszi h olyan leszek mint ő.

20 évesen csókolózott először és 23 évesen vesztette el a szüzességét.Na hát ezért.

2014. jún. 13. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

na hát azért 13 évesen én még babázam javában, most 24 vagyok, és semmiről nem maradtam le. Azért mert nem enged, még nem leszel olyan , mint ő volt, bár nem hinném, hogy elítélendő, hogy ő később kezdte a dolgokat... gondolkozz már el, az anyukádról beszélsz, talán több tiszteletet érdemelne, végül is ő tart el, etet, ruház, iskoláz....


Biztos okan van annak, h egy 13 évest nem enged randizni. ÉS szerintem igaza van. Egy 13 éves az még kis csitri, nem tud semmit az életről, és nem is 13 évesen kell megtanulni a pasizást

2014. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó ez a te véleményed,de én döntöm el.És anyumról annyit h ő tartsa tiszteletben h az én életem az én döntéseim és semmi köze hozzá.:-*
2014. jún. 13. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Már hogyne lenne köze hozzá, de neked csak a háta mögött van nagy szád, nem mersz elé állni és megmondani a véleményed neki, ez vagy te, kis szájhős csak..
2014. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!