Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú es nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleanorjuli2001 kérdése:

Tetszik egy fiú es nem tudom hogy bejovok-e neki?

Figyelt kérdés

Egyik nap a barátnőmmel élvettuk a fiú telojat es csináltunk rá egy pár képet, de főleg en voltam rajta es most kiderült 2-3 hónap után, hogy megtartotta a képeket rólam

Nem tudom, hogy bejovok- e neki, de sokszor volt mar olyan hogyha beszélgettünk egymással kb. 10 másodpercen keresztül néztünk egymás szemébe pislogas nélkül es egymáshoz hajolva

Es mar többször olyan is volt hogy egymashoz ért a kezünk vagy épp egyik este egy baráti osszejovetelnel megfogta a kezemet, hogy megnézze mennyire hideg kb. 5 másodpercig fogta aztán elengedte

Es többször lattam mar a szemem sarkából, mikor mellettem vagy előtte állt hogy engem néz, ha meg oda néztem gyorsan elvitte a tekintetet

Lehet hogy csak en gondolok sokra es en húzom fel az egészet annyira es lehet hogy nincs semmi különös, de nem tudom 🙁 Szerinted bejovok neki? 😕



2016. máj. 8. 10:53
 1/3 Egyenes út ***** válasza:
74%

Aaaaa de cukik vagytok!:$$$$

Biztos egy pár lesztek!:$$$

2016. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy alig találkozunk, mivel évfolyamtársam 😕
2016. máj. 8. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:
biztosan bejössz neki szerintem , egyikőtök se mer lépni tipikus hiba ilyen szerintem mindenkivel volt már, vagy lessz xd
2016. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!