Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok túllépni egy fiún?

Figyelt kérdés

Másfél éve szerelmes vagyok belé, találkozgattunk is, csókolózgattunk is, de megmondta, hogy nem akar barátnõt, utána kavart egy másik lánnyal, majd újra velem.

Mostmár elegem van, nagyon megalázottnak érzem magam. De még szeretem. Viszont van egy új fiú, aki randizni akar velem, viszont nem akarom áltatni vagy ilyesmit. Mit csináljak?


2016. máj. 8. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne pocsekold a szeretetedet olyanra akit nem erdekel es nem erdemel meg teged. Legy eros es idovel elfelejted ot. Az uj fiuval talalkozz nyugodtan, ismerd meg, tudd meg mit akar toled, kapcsolatot akar e vagy csak szorakozik. Ha latod hogy komoly akkor oszinten mond el neki hogy meg nem leptel teljesen tul egy masik fiun, adjon idot elfelejteni.
2016. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:

Teljesen ugyanebbe a helyzetbe voltam én is.

Megismertem 14 évesen,ekkor még nem voltak igazán komoly érzelmeim. Aztán sok minden megváltozott bennem,amikor megláttam a 2 szép barna szemét. Beleszerette betegesen.A születésnapomon tavaly júniusban felköszöntött. Eddig okés volt. 2 nappal a születésnapom után pedig normálisan elmentünk kínai étterembe. 10 nappal ezek után szakított velem. Teljesen tönkrementem lelkileg. Aztán 2 hónap harcát megvívtuk, és augusztusban újra összejöttünk. Aztán most márciusban szakított velem ugyanazért a lányért. Nehéz volt feldolgoznom,de azóta is szingli vagyok,és keresem azt,akit nekem szánt az ég. Elég nehéz megtalálnom,mert nekem nem a külső számít,hanem a belső.

2016. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!