Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy lánnyal, ha nagyon szeretitek, viszont a lány életivitele és minősége nagyon más?

Figyelt kérdés

Ráadásul nagyon nem vagyok jóban a lány közeli ismerőseivel.

(A lány is erősen érdeklődik irántam)



2016. febr. 26. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szereted nem?

Akkor mi is itt a kérdés?

(a válaszod az hogy semmi és adok neki egy esélyt)

Hajrá😉

2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"viszont a lány életivitele és minősége nagyon más"

Ezt kifejtenéd?

2016. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően sokkal szegényebbek, mint az én családom, de ez nyilván engem nem érdekel, szerintem őt zavarja kicsit. Meg a az ő céljai az életben se túl 'magasröptűek' az enyémeimhez képest. Pl az ő szülei kb recepciós és pincér, nekem anyukám 20 éve nem dolgozik, apukám meg egy nagy cég vezérigazgatója 2 diplomával, beszél 3 nyelven stb... Én szeretem őt, de nem tudom, hogy hosszútávon mennyire működhet egy ilyen kapcsolat.
2016. febr. 26. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Hát... nem értem a dilemmát. Ha bírod, szereted, akkor minek kifogásolod az "életvitelét"?


Minősége???

Attól mert szegényebb, miért kell minősíteni? Vagy a pénztárca határozza meg a minőségét?

Ha nem érdekel, hogy szegény-e vagy sem, akkor nyílván nem kifogásolod.


Mi van akkor ha az ő szülei: pincér, és recepciós??? Legalább mind a kettő dolgozik.

Te jó ég!!

Kisfiam szállj már magadba egy kicsit!

2016. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ez csak rajtatok múlik hogy fog e működni vagy sem.

Szerintem fog de csak egy feltétellel.Hogyha szeretitek egymást.Mert normális ember nem azért szereti a másikat mert éppen szegény vagy pénzes, jó tanuló vagy rosszabb stb.Szóval érted.:)

2016. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nyilván engem nem érdekelnek az anyagi körülményei, de mégis sok nehézséget okozhat egy ilyen különbség.
2016. febr. 26. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
havernak volt 1 b nője a nője szülei utálták aztán mikor szakítotak már a szüleivel volt jóba xD
2016. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad le pontosan, hogy milyen célokról van szó, az hosszú távon gond lehet, ha ezen a területen különböztök. Ha nem tudjátok egymást motiválni, az nagyon nagy visszahúzó erő.


Viszont ugyanúgy lehet motivált, alázatos, dolgos ember egy műkörömépítő tanonc, aki egyébként az élet minden területén igyekszik fejleszteni magát, mint az, aki egy nap vezérigazgató szeretne lenni. Ha tisztelni tudjátok egymás céljait és erőfeszítéseit, működhet a kapcsolat.

2016. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ez a dolog egymás ismerőseivel kapcsolatban? Ha nagyon nem jövünk ki egymás barátaival stb.
2016. febr. 27. 14:44
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy az értélrended ilyen, vagy csak kifejezni nem tudod magad megfelelően, de mindegy is, mert így is-úgy is sértő és konfliktus forrás lehet köztetek. pár mondatod alapján is az érződik, hogy urizálsz, fellengzősködsz és lenézed őt, az "életvitelét", "minőségét", családját, barátait. nem egyszerűen másmilyennek tartod/nevezed, hanem a sajátodnál rosszabbnak. ha tényleg így gondolkodsz, akkor azért bántó, ha csak így tudod megfogalmazni, de nem így érzed, akkor csak a szavaid nántók, de valószínűleg az sem teljesen véletlen és épp elég probléma forrása lehet. ezt pedig ők is érezhetik, ami lehet az ellenszenv forrása is. lehet jövőtök, de mindkettőtöknek változni, alkalmazkodni kell hozzá és még akkor is küzdelmes lesz. egyszerűbb lehet hozzátok jobban hasonlító párt keresni mindkettőtöknek, akivel ilyen kérdések nem merülnek fel. hogy az egyszerűbb, vagy a küzdelmesebb út a helyes, azt meg csak ti dönthetitek el - leginkább együtt.
2016. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!