Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit találtok aranyosnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit találtok aranyosnak egy lányon?

Figyelt kérdés
Öltözködés, viselkedés, bármi :) Ha lehet írjátok le a korotokat! :)

2016. máj. 9. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
:P én tulajdonképpen viselkedés viszafogott de azert benne van a buliban :D értitek ugye? :P az oltozkodes ugy mind1 csak ne nézzen ki utca lánynak azt gyulolom4!!!! meg hogy ne legyen olyan vékony mert engem a hideg raz ettol :D XD
2016. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
marmint csont vekony...a kovereket sem birom :P bar ezzel sokan igy vannak.
2016. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! Mindenféleképpen ha szépen mosolyog :) én nagyon meg figyelem az emberek viselkedését akár velem akár másoknál (minden apróságot) :D öltözködés szeressen jól öltöznöltözni (mivel én is Ing jó cipök komoly órák, ezért nem nagyon illene valami elhanyagolt akárhogy öltözött valaki csoda) vagy leggings hasonló dolgok :D továbbá nemtudom ilyenek göndör szökés barna akár fekete haj :3 aazért oda meg vissza vagyok :D
2016. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3# 16f
2016. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D sztm. az aranyos egy lányon ha.... aranyos :p
2016. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az tetszik aki nem a mértéketlen bulizás híve, kicsit gyerekes, éd nem visszahúzódó.
2016. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#18


Az első lány akibe szerelmes is lettem , annak a szeme tetszett meg nagyon!


Öltözködése az teljesen átlagos .


A viselkedése pedig nekem maga a tökély , ugyanis ez a lány Német , és én nem tudok Németül , de rendkívül kedves , türelmes és segítőkész!

2016. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!