Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha aranyosnak, szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha aranyosnak, szépnek találtok egy lányt, de nem elég jó nő, mert nem elég sovány, de az illető lefogyna, akkor felfigyelnétek rá a fogyás után?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2016. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már most is felfigyeltemmrád. :)
2016. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépnek találunk egy nőt, akkor hogyhogy nem elég jó nő? Ennek semmi értelme.
2016. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De szar ez, hogy csak a tökéletes külsejű emberekre figyelnek fel.
2016. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VirágésBence ***** válasza:
Az én barátnőm sem egy csontváz. Igen, van mit rajta fogni, de nem túlsúlyos vagy ilyesmi, sportol, izmos és nagyon csinos. Nem kell neki ahhoz lefogyni, hogy én felfigyeljek rá.
2016. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz, ha valaki csak akkor figyelne rá, ha lefogyna. Előtte meg szóba se állna, de ahogyan már "vékony" testalkatú lett azonnal.Természetesen kell, hogy vonzódj a másikhoz ez természetes dolog.


De például az ha, van egy kövérebb lány és egy srác. A srác elutasítja a lányt. Majd a lány lefogy. És utána a srác összejön vele. Az szerintem elég rossz dolog és a lány helyében hagynám az ilyet.

2016. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket!

Igazából nem ilyen végletes a dolog,csak sarkosan fogalmaztam. Nem vagyok most kövér, csak lehetnék soványabb is sokkal, de normál testsúlyú, átlagos testalkatú lány vagyok,sose mondta még senki,hogy kövér,de tudom,hogy nem elég az,hogy minden nap elmegyek futni, valami intenzívebb sport is kellene, ami jobban formálja az alakot.

Csak arra voltam kíváncsi,hogyha egy lány kihozza a legtöbbet magából, az mennyire lehet "figyelemreméltó", egy olyan helyzetben, ahol már ismerik egymást a felek.

2016. márc. 3. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez alapján vennének észre jobban azok a felek akik között voltál akkor őket kell hanyagolnod, mert rossz emberek.
2016. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fogyás, bármilyen változás/átalakulás kell ahhoz, hogy észrevegyen a srác, akkor nem magadért szeretne, tehát értelme sincs belekezdeni vele bármibe.

Ha szépnek és aranyosnak tartana, most is kellenél neki, függetlenül attól, hogy hány kiló vagy.

2016. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akinek emiatt kellenél, azt inkább felejtsd el. Az ha esetleg együtt maradnátok és meghíznál, simán dobna miatta.


Az exem volt nagyon vicces, szakított velem, mert kövérnek talált. De amúgy fogyókúráztam, tornáztam, futottam, és kezelésekre is jártam (a hormonjaimmal van gond), szóval tudhatta, hogy le fogok fogyni.

Fél évvel később találkoztunk és közölte, hogy most már jól nézek ki, most már járhatunk.

:D:D:D Pont így röhögtem ki :D:D:D

2016. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!