Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet, hogy a lányom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a lányom szerelmes lett a balett tanárnőbe?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 17:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudtam értelmesen beszélni vele, de fülig szerelmes lett. Lehet hogy, csak imponál neki és ő is olyan akar lenni?
2016. máj. 9. 17:39
 2/14 anonim ***** válasza:

Lányod hány éves? Volt már, hogy tetszett neki valaki? Fiú?

Lehet, hogy csak rajongás. Én el tudom képzelni, hogy egy tehetséges művészre, aki a tanára, annyira felnézzen, hogy rajongjon érte. Talán összekeveri még a rajongást és a szerelmet.

2016. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14 éves. A fiúk sohasem vonzották őt, pedig nagy lány már.
2016. máj. 9. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy eleve a lányok érdeklik. De azért nem biztos.

Próbálj vele beszélgetni. De ne támadóan. Ne szidjátok le azért, mert ilyen érzései vannak.

2016. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy szeret a közelében lenni. Szereti, ha simogatja, vagy jutalmazza. A tanárnő is korban fiatal, mert csak 22 éves. Akkor ne izguljak miatta?
2016. máj. 9. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ebből én még nem gondolnék szerelemre. Ez inkább a figyelem, az elismerés utáni vágy.
2016. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként mit ért simogatás alatt? Mert szerintem nem nagyon van olyan helyzet, hogy egy tanár simogatná a diákját. Max. megsimítja a fejét vagy meglapogatja a vállát.
2016. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De a lábat is szokta simogatni, ha kinyújtva, egyenesen tartja.
2016. máj. 9. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
És neked ez nem fura? Nem kéne szólni a felettesének?
2016. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem leszbikus?
2016. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!