Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy el tudjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy el tudjam felejteni azt a lányt, akibe több, mint 2 éve szerelmes vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Régóta szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba, de több okból sem mondtam eddig el neki.

Egyrészt van barátja és sosem akartam belepofátlankodni senkinek a kapcsolatába, másrészt nagyon különböző személyiségek vagyunk és tudom, hogy úgy sem működhetne hosszú távon, ráadásul a nyáron ki fog költözni az országból és nem valószínű, hogy visszajön.

Több, mint 2 éve senki másra nem tudok gondolni, csak rá és fogalmam sincs, mi lesz ha nem láthatom többet. Más lányokra azóta sem tudok "lányként" tekinteni, mivel csak ő jár a fejemben és több lány is volt akiket miatta koptattam le.

Mit kéne tennem, hogy végre túl legyek rajta?



2016. máj. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,lehet,hogy nem fogja viszonozni az érzéseidet, de könnyebb lesz utána.
2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért lenne beteges az, ha valaki szerelmes???
2016. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig úgy fogod tudni elfelejteni, ha elkezdessz más lány felé nyitni :)
2016. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mindenképp. Ha ráadásul kiköltözik, mindenképp érdemes. Tapasztalatból mondom, örökké bánni fogod, ha nem lépsz most.
2016. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elmondhatod neki de szerintem semmit nem fog tudni veled kezdeni.. ha tetszettél volna neki akkor nem jön össze más sráccal szóval nagy az esély rá,hogy elutasít. Másrészt ha kiköltözik de össze jönne a dolog mi értelme lenne? Távkapcsolat..? Próbálj más lányokra gondolni akiknek te is tetszesz hát ha úgy elterelődik róla a figyelmed és sikerül egy másik lány.
2016. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18 F vagyok, most ballagtam. Ergo mar nem biztos hogy latjuk is valaha egymast. 1 honapja(!) elkezdtem beszelni a leggyonyorubb lannyal akit valaha lattam, ugy hogy 8 evig az osztalytarsam volt... O nem viszonozta az erzeseimet, nem erez hasonloan mint en. Ez 2 napja derult ki. Nem tudom az egeszet itt elmeselni, irj ram, hatha tudok segiteni ! :)
2016. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andicika ***** válasza:

Ha szoktatok "lelkizni" akk szerintem kérdezd meg h "eltudnád velem képzelni a jövőd?" s ne olyan komor legyen hanem inkább poénos,hogy me nagyon essen le neki a tantusz. Kerüld a témát, ha pedig hasonlókból nem tudod leszűrni a dolgot akk kérdezz rá. Az a biztos.

Viszont én nem jönnék össze egy olyan fiúval aki nekem pont ellentétem. Ahogy leírtad,hosszútávon nem jó. De ha neked nem az kell akk nem szóltam. (Nem ismerlek,nem sértésnek szánom)

2016. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!