Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu akivel ugy vagyunk h szokunk smarolgatni...nagyon joba vagyok vele...es megertő és ellehet vele beszélgetni..ha tud segit nekem...kiszokunk járni...és én nagyon beleszerettem....mit tegyek hogy ő is belém szeressen....?

Minden nap rá gondolok...éjjeleket átsirok miatta...nagyon de nagyon szeretem....minden este úgy alszok el hogy ra gondolok és könnyezek:'(...es közben megy a szomorú zene....hogy valjam be neki hogy nagyon megszerettem...?kérlek segítsetek mert mar nem bírom igy:'(


15L


2016. máj. 10. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépj,ha ő eddig nem tette. Ebből még simán lehet egy jó kapcsolat.
2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha smárol veled akkor biztos többet érez ő is, csak mondjuk nem mer lépni, tedd meg te az első lépést! :)
2016. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb,mikor találkoztok mondd el neki! Ha az se segít,dugd meg! :D
2016. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek h elfog utasitani:'(
2016. máj. 10. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz az elutasítástól, ha smárol veled ? :DDD
2016. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát gyakorlatilag azert mert lehet hogy csak ilyen baratsag extrakat akar...es nekem az nem lenne eleg:(
2016. máj. 10. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem, szerintem ő is többet akar.


Egyébként meglepődtem, hogy még senki nem oltott be, hogy 15 éves létedre ilyet írsz, de csak így tovább :)

2016. máj. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt a baratsag extrakat nem ugy ertettem hogy +18....hanem lehet nem kapcsolatot akarna csak siman csak smarolas,beszelgetes hulyules:)
2016. máj. 11. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!