Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már régóta ismerjük egymást kb 4-5 hónapja és eddig minden nap én kerestem nagyon ritkán ő is. De most utoljára vasárnap beszeltünk és azota nem kerestem mert ugy gondoltam ha érez irántam egy kicsit is akkor keresni fog! Ma már kedd van és még nem írt... Most megint én írjak rá vagy tovább várjak? Ezek után elgondolkoztam hogyha most ráírnék akkor ezzel nem derülne ki h egyáltalán érez-e iránta bármit is... Szóval a kérdésem az hogy ráírjak vagy ne? Ha nem írok rá két lehetőség fordulhat elő örökre elveszítem vagy rámír és valószínű van még esélyem nála..
2016. máj. 10. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már megszokta ,hogy mindig te keresed :)

Szerintem írjál rá,ezzel a módszerrel nem feltétlen tudod kideríteni,hogy mit érez irántad.

2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem is irj neki! :) mas uton-modon kell megtudnod h erez e vmit irantad
2016. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!