Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffancska123 kérdése:

Mit csináljak hogyha tetszik az egyik fiú, és mindig engem néz, de nem szól hozzám? Hogyan kezdeményezzem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok!!
2016. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na de erre én is nagyon kíváncsi vagyok, én is ebben a cipőben járók :/.
2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most azt mondta a haverja nekem, hogy az a fiú aki tetszik nekem szerinte én vagyok a 4. legszimpibb lány az osztályból... De nem kezdeményezi a beszélgetést de mindig engem néz.. :O
2016. máj. 10. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor alkalmad van rá, elkezdesz vele beszélgetni. Utána ha meg már oda mész néha, már nem lesz egyből levágós, hogy tetszik neked, ha ez a célod. Amúgy nem lehettek valami idősek ha nálatok még megy ez a rangsorolás :D Na mindegy,sok sikert 17/f
2016. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4? Ki az 1.?
2016. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem mindegy neked ki az első? :D


Egyébként ilyenkor neked is kéne kezdeményezni ám, ez itt a 21. század ÉBRESZTŐ!!!

Annyi p|csa van ,hogy nem csoda ha a fiúnak már kedve sincs ismerkedni, nekem is van pár sztorim amin azóta is felhúzom magam ha eszembe jut (pont ilyen szemezős mosolygós eset volt , aztán mikor oda mentem "lekoptatott" persze utólag aztán kiderült ,hogy csak "zavarban volt" de akkor is nekem ne mondja ,hogy barátja van "zavarában" amikor előtte 1 hónapig állandóan bámult és még követett is (!!!) szóval emiatt nem is lett semmi belőle úgy felhúztam ezen magam)

Szóval neked is kezdeményezned kell , legalább valahogy beszólogatósan például "mivan csak ennyire telik?" - Én biztos oda meg vissza lennék ha egyszer egy csaj így oltana be ,ha nem mennék oda hozzá :DD

De ez csak ábránd...Most megyek sírni mert ilyen sosem lesz :(

2016. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok 5.-es létemre! Sok sikert!
2016. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá és elkezded azzal, hogy szia

másrészről jó ha tudod a hobbiját, amit esetleg te is szeretsz, ilyen lehet pl a foci is. Főleg ha kihagytál egy meccset és rákérdezel, aztán témát válthattok, ha kivesézted.

2016. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!