Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi tetszik egy lányban? Mitől lesztek szerelmesek? Milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Van akinek az jön be, hogy nincs farka. Van, aki ennél komplikáltabb. Az utóbbit hívják férfinak.
2016. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy mitől leszünk szerelmesek elég komplikált, ott sok mindennek passzolni kell, de van egy ideál, amihez jobban vonzódunk picit. Ez mindenkinél más. Nálam külsőre alacsony / középmagas , szőke vagy barna hajú (inkább szőke), mosolygós szép arcú, belsőre pedig törődő, figyelmes és nem buta.


18/f

2016. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Engem mindig egy lány mosolya tud igazán elbűvölni. Ha szép a mosolya akkor az már hatalmas plusz pont. Emellett ne legyen duci, de ne is anorexiás. Én nem szólok meg senkit ha kicsi a melle mert arról nem tehet, azért mondjuk a feneke fel tud izgatni ha szép formás. Öltözködjön jól, de ne kövessen minden b**i trendet. Mivel 8 évet énekeltem kórusban és sokat jártunk is versenyekre, az lenne a legjobb ha a hangja is tiszta lenne, de ez már ilyen szőrszál hasogatás.

Na és akkor írjunk a beleőről is mert az fontosabb:

Legyen kedves, ne legyen nagyon visszahúzódó, de ne is legyen a középpontban mindig, legyen romantikus, fogadjon el olyannak amilyen vagyok, legyen vicces, jófej, szeresse az állatokat, szeressen engem, élvezze, hogy modellnek "használom" (fotózok), ne k..válkodjon, ne legyen túl féltékeny, egy kicsi azért kell, szeresse ha megcsókolom és ő is szeressen megcsókolni, legyen vidám, intelligens, legyen bújós de ne vigye túlzásba, lehessen vele hülyülni, ne rágjon be mindenen, nagyjából ennyi jutott eszembe.


15F

2016. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
nyilván a külseje tetszik, és a belseje milyatt leszünk szerelmesek:D
2016. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Először legyen egy olyan kisugárzása amitől kitűnik a tömegből. Nem feltétlenül azért, mert szebb a feneke, vagy a mosolya. Kinézetre legyen egy átlagos, vagy kicsit felette. Nem kell, hogy topmodell legyen, hiszen én sem vagyok az. Legyen hasonló érdeklődési körünk. Belsőre pedig már komplikált. Lehessen vele órákig beszélni bármiről. Legyenek saját gondolatai, nem majmolt dolgok. Bízzon meg bennem, ha én megbízok benne. Ne erőltessen rám semmit sem, ha én sem erőltetem rá. Szeressen velem lenni, legyen bújós. Ne szégyelljen mások előtt, vállaljon fel úgy ahogy vagyok.

Ez kicsit komplikáltnak tűnik, pedig igazából nem az, mert 90%-ba minden lányban megvannak ezek a tulajdonságok.

2016. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az intelligens / nem buta résznél mi a mérték? Legyen színötös, vagy csak 3-as 4-es is jó?
2016. máj. 10. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Tőlem lehet 3-4-es, de legyen fogalma dolgokról. Sokan azt se tudják ki Németország kancellárja és így tovább. Nem a tantárgyaknak az átlaga fogja megmutatni, hogy intelligens-e vagy sem.


#3-mas voltam.

2016. máj. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!