Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal megtörténhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal megtörténhet ugyanez? Abszolút kíváncsiságból kérdezem, nem konkrét eset.

Figyelt kérdés
Az előző barátnőmmel szétmentünk. Nem igazán nevezném szakításnak, mert még nem jártunk úgy igazán, nem volt csók, nem volt semmi ilyen, csak kézfogás, ölelkezés, itt-ott egy puszi. De nagyon messze élt tőlem és ritkán láthattam. És ugye volt egy másik lány az osztályomban... Szétmentünk, mert úgy éreztem, hogy ez a másik lány több. Vele volt is csók, minden nap láttam őt, azoban egy nap azon kaptam magam, hogy hiányzik az előző barátnőm. Hogy vele soha nem jutottam ilyen messzire, de ami vele volt, az jobb volt, több volt benne az érzelem, a bizalom, a szerelem. Hogy igaz, hogy kevesebbet láttam, de minőségben az összes találkozás több volt. Ezt el is mondtam neki cirka fél év után és újra összejöttünk. Ez már régen volt, kb. két éve és nagyon jól megvagyunk, boldogok vagyunk együtt. Viszont a napokban felötlött bennem egy ilyen furcsa kérdés, hogy ha fordítva történt volna ez az egész, akkor ő is így döntött volna? Egy lány ugyanígy képes lett volna rájönni, hogy az előző kapcsolata teljesebb volt, pedig sokkal lassabban haladt, mint a mostani? Tényleg csak érdekel a véleményetek :)
2016. máj. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a lányok is szoktak gondolkodni :)
2016. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ezt nem is gondoltam másképp :)
2016. máj. 11. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírom a saját történetemet, szóval bocsánat, ha hosszú lesz!

Itt megismertem egy lányt közel 2 éve. Kiírt egy kérdést és válaszoltam neki. Ezután itt, majd másnap Facen kezdtünk el beszélgetni. Aztán egyik nap, miközben csináltam a szokásos hobbimat, azon kaptam, hogy arra gondolok, milyen jó is lenne úgy koncerteznem egyet, hogy ott lenne és neki szólhatna minden hang. Ez a megismerkedésünk után olyan 3 hónappal történt. Ezt követően mindent elkövettem, hogy ne lássa, hogy tetszik nekem. Mesélt egy srácról, akit életében először látott egy versenyen. Mondta, hogy bejön neki és próbáltam neki megtalálni, de sajnos nem sikerült... Egyre jobban belezúgtam a lányba. Sokat terveztük az első találkozónkat. De mondta, hogy a szünetben nem lehet, mert a szülei nem engednék el. Akkor már nem bírtam tovább visszatartani és elmondtam neki, hogy szeretem. Megértően fogadta és a mondanivalója az volt, hogy a jövőben szerinte lesz esélyünk együtt lenni. Sokat utalt rá, hogy szeret engem, én meg kerekperec kimondtam. Karácsonykor is küldtünk neten egymásnak ajándékot. Én csak pár kisebb, béna dolgot küldtem neki, ő viszont egy csodálatos ajándékkal lepett meg. Azóta is az a kabalám, ha valamiféle fontos eseményre megyek. Tavaly februárban volt egy fellépésem és utána kicsit személyesebb úton beszéltünk. Akkor történt valami, mert pár napra rá mondta, hogy nem beszélhetünk többet. Próbáltam keresni, beszéltem a közeli barátaival, találkozót szerettem volna összehozni, de ezzel csak magam alatt vágtam a fát, ami egy szakadék szélén volt... Azóta egyre kilátástalanabb az életem, semmiféle célom sincsen. Eldöntöttem, hogy megpróbálok továbblépni. Életem eddigi első kapcsolatában volt részem, ami egy távkapcsolat volt. 1 hónapig már amennyire, de nem gondoltam az elsőként említett lányra. Majd jött egy kín keserves fél hónap, aztán szakítottam ezzel a lánnyal. Azóta is az első lányra gondolok, hogy amíg csak beszéltünk is, mennyire jó volt, pozitív hatást gyakorolt rám, nem nagyon tudok megbízni az emberekben és szeretni, de tudtam, hogy nála biztonságban van minden szavam és szeret. Nincs olyan nap, hogy ne nézném meg valamelyik képét vagy nem úgy feküdnék le, hogy nem ő az utolsó gondolatom. Az is megfordul a fejemben a hét minden napján, hogy talán fel kellene oldanom a tiltását és írnom kellene neki. Annyi tart vissza, hogy az önbizalmam azóta megint mínuszban van és azt sem akarom, hogy haragudjon rám vagy rossz hangulatba tegyem véletlenül. Szóval inkább én szenved, csendben, némán, hangtalanul, mert az ő boldogsága előrébb van, mint az enyém. 20/f

2016. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!