Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nagyon taszítana titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon taszítana titeket a sebhelyes has?

Figyelt kérdés
Műtét után lesz pár kisebb sebhelyem, és néhány évig biztos meg fog maradni a nyoma. 16/L
2016. máj. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lenne probléma ha nem annyira észrevehető,ha az akkor az orvos cseszte el,nekem is van pár varrási hegem látszódó helyen de alig észrevehetők némelyik majdnem teljesen eltünt fél év alatt ,sokszor én se találom hol van már,más se veszi észre.Szóval szerintem nem kell aggódnod neked sem :) 16/F
2016. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az orvos cseszi el akkor sem... nem mindenhol lehet ám úgy varrni h nem maradjon nagy heg..

Egyébként pedig engrm egyàltalàn nem zavarna...

2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vakbél?
2016. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. :)
2016. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem is van egy 17 centis hegem vakbélműtétből.
2016. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!