Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elsősorban hölgyeim! Miképp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyeim! Miképp reagálnátok ebben az esetben? Változna az illetőről a vélemény? Taszítana?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy ismerkedtek egy húszas éveiben járó férfival. Konszolidált, előzékeny ráadásul esetleg még külsőleg az esetetek is volna. A munkaköre is leginkább ezt a képet erősítené.


Viszont, mikor arra kerül a sor, kiderülne, hogy van a egy Prince Albert piercingje és még tetoválása is a vállain.


Sokat gondolkozom mindkettőn. (Tetoválás kapcsán valami ilyesmit [link] vagy ilyesmit [link] gondoltam.) Viszont nem tudom, hogy mennyire volna ez azok számára az emberek számára taszító, akikkel van esélyem összejönni. Valamiért bennem az a kép alakult ki, hogy az ilyesmik inkább külsőleg is lázadóbb típusú emberekhez illenek.



2015. dec. 29. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Most kerestem rá, mert eddig nem tudtam mi az.

Ilyet nem a medve, meg a malac orrába tesznek?

Mert ez volt az első gondolatom....

Különben meg:

A) elborzadnék, és sietve távoznék, ha kell az utcán rángatom magamra a cipőmet, de egy ilyen bigyóval nem vagyok sokáig egy helyiségben

B) kiröhögném, és magam húznám vissza fel az alsónadrágot.

Aztán ugyan úgy röhögve haza.

nem tudom melyik lenne, valamelyből az egyik.



A tetkó ehhez képest bőven irreleváns.


25/N

2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tetkó nem zavarna De ha meglátnám a piercinget akkor felöltöznék megköszönném az eddigi randikat és megkérném,hogy addig ne keressen amíg az az izé El nem tûnik a péniszébõl mert belém nem teszi az tuti.
2015. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Volt egy sejtésem, hogy ilyesmi reakciók születnének. Végül is kellenek olyan vágyak az ember életében, amiket inkább nem teljesít be.


Köszönöm a válaszokat. :)


u.i.: Az zavarna, ha egy őszintébb beszélgetés során felmerülne, hogy a barátotok gondolkozott ilyesmin?

2015. dec. 29. 16:54
 4/13 anonim válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy a tetoválásai és/vagy a pieringjei alapján bárkit meg lehetne ítélni, hogy milyen ember. Ha úgy érzed, te ezekkel leszel jobban önmagad és boldogabb, akkor csináltasd meg őket nyugodtan, biztosan lesz olyan, akinek ugyanannyira tetszeni fognak, mint neked! :)

A személyes véleményem pedig a következő. Az első tetoválás szerintem jól néz ki, tetszik a stílusa, a második viszont már nem, számomra olyan semmitmondó. A piercing nekem nem jön be, ez a fajta meg különösen nem. Szerintem nagyon furcsa érzés lehet a lánynak is, és ha én látnám, azt gondolnám, hogy tönkretette a világ egyik legjobb dolgát...

2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
#4-es vagyok, lefelejtettem az előbb, ne haragudj: 21/L
2015. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso tetko nem tetszik de nem foglalkoznek vele.

Engem nem zavarna a pc,főleg ha nem az a nagyobb karika hanem két ,,pont". Nem tudom van-e rá kifejezés,nem értek hozzá. A karikas verziotol azert kicsit tartenek,de nem konyvelnem el rögtön rossznak. Imádok melytorkozni,igy azért azt nem biztos hogy merném. De egyébként kiprobalnam. Teljesen átlagos lány vagyok,visszafogottnak számítok,nem valami beteges személy mielott meg azt gondolná valaki. Nyitott vagyok sok mindenre,ennyirol van szó. Azt tedd ami teged boldoggá tesz. Ha jól éreznéd magadat úgy ne foglalkozz senkivel sem. Nem tudom mennyire lehetséges,de legfeljebb ha a leendo barátnő nem tolerálja esetleg vedd ki. Vagy próbáld rábeszélni hogy nagyon óvatosan probaljatok meg. :) 18\L

2015. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 4: Őszintén szólva -most ez biztos rinyálósan hangzik- legbelül megalázva érezném magam, ha egy nő tényleg faképnél hagyna amiatt, hogy piercing van a péniszemben. Nem tudnám ilyen élmény(ek?) mellett "önmegvalósultnak" érezni magam. Mégha az első tényleges kritikáig elégedett is volnék magammal.


Ráadásul a környezetemben a többség is az első két válaszoló véleményén van akár nőkről, akár meleg srácokról van szó.



# 6: Az ampallang-ra gondolhatsz. Kinézetre tényleg kevésbé tűnik veszélyesnek, de szerintem sokkal nagyobb az esélye az elfertőződésnek és sokkal "irreverzibilisebb" változásokkal jár.

2015. dec. 29. 23:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem #6 prince albertre gondol csak egyenes/banán alakú piercinggel. Ha rákeresel google képeknél, hogy "prince albert with barbell", akkor meglátod.
2015. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás még tetszene is, viszont a piercingtől elborzadnék (ha az, amire gondolok).

18/l

2015. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

A piercingen néznék egy nagyot, de amúgy nem nagyon érdekelne.


A tetoválással nincs bajom.


14/l

2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!