Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek hozzá? 17L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá? 17L

Figyelt kérdés

Szóval.. volt egy barátom, akibe nagyon szerelmes voltam. Olyannyira, hogy miután szakítottam vele, (igen, én, és megvolt rá az okom, de most nem ez a lényeg) nagyon hosszú ideig képtelen voltam másik fiúra nézni. Akárki jött vagy akart próbálkozni, egyszerűen elutasítottam, mert tudtam, hogy csak becsapnám őt is, és magamat is, ezt pedig nem akartam, mert így nem láttam értelmét.

Most viszont eltelt több, mint másfél év, és néhány hónapja eljutottam végre arra a szintre, hogy tényleg túljutottam rajta, és szeretnék ismerkedni.

A problémám az, hogy hiába megyek bulikba, ott olyanok is a fiúk. Én nem egy egy éjszakás vagy háromnapos kapcsolatot szeretnék, de úgy látom, mostanában ez megy. Azt hiszem, kijöttem a "gyakorlatból".

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom úgymond "kiszűrni" (bocsánat, nem találtam jobb szót) azokat a fiúkat, akik tényleg normálisak? Persze, azért egy átlagos külső elég, szóval nem kell leszállnom a földre, nem topmodellre gondolok. De emellett egy tényleg.. olyan, aki azért valamennyire intelligens, és nem ilyen egy éjszakás kapcsolatra hajt.. mennyire ritka? Lehet egyáltalán ilyet találni?


2016. máj. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos lehet csak keressed :)
2016. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, először is keresgélj azok közül, akikről tudsz valamit. :) Én sportoló vagyok, edzőtársak között is sok normális van, de én már ismerkedtem könyvtárban is.. :D Sok sikert :)


18/f

2016. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem szeretne egyből megfektetni. Amúgy meg bulikban normális kapcsolatot nem hiszem hogy találni fogsz, szóval járj el máshova, más programokra, stb... Bár én is ebben a gondban vagyok, mert nem tudom, hol találjak normális lányokat. Te is kisegíthetsz :D 17/f
2016. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyvtár.
2016. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátkozol csak
2016. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok én is,bár engem a csaj dobott de még sokáig túl sok érzelem kötött hozzá,azóta meg nem igen találok komoly szándékú hölgyeményt 17/F
2016. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!