Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek ahhoz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffancska123 kérdése:

Hogyan közeledjek ahhoz a fiúhoz aki nekem NAGYON tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik fiú az osztályomból, mindig felvesszük a szemkontaktust de valamelyikőnk mindig kizökken,nem szól hozzám pedig mindig engem néz,nem tudom hogy közeledjek felé. Nincs meg a telefonszáma még.Nem tudom milyen témát válasszak ki ami mindkettőnket érdekel... Nem tudom hogy várjak-e még hogy ő lépjen, vagy nézzek a szemébe és mondjam el az igazat, vagy lépjek én helyette.. Fiúk társaságában nem egy visszahúzódó tipus.. Nem tudom hogy lányokkal szemben félénk-e.. Mindig kérdezek az edzőtársától pár dolgot ő róla.. De ha elmondanám az igazat többé nem mernék a szemébe nézni. Segitséget kérnék! Légyszives!

2016. máj. 11. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
halod menj oda beszelj vele osztájtársal azer legalább beszélni ilene:'D
2016. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak ő mindig a haverjaival van, nem tudom mit szólnának ha oda állitanék hogy: "Szia, tudnánk egy kicsit ketten dumálni?" Kicsit gáz lenne nem? És őt nagy ritkán látni a barátai nélkül.. Nem tudom mit csináljak! :O
2016. máj. 11. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell bevallanod neki, hogy tetszik neked. Ha nem a haverjaival van, vess fel valami hétköznapi témát. Nek kell feltétlen kettesben lennetek hozzá.

Bejelölhetnéd Facebookon. Szerintem még korai a telefonszám csere.

2016. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Velem is ez a szitjàciò ùgy nagyjàbòl, szinte màr ugyan az is... Nos, ha jòba vagy a haverjaival, akkor menj oda hozzàjuk ès szàllj be a beszèlgetèsbe. Ha nem, akkor sincs gond. Ràìrsz favebook-on ès elbeszèlgetsz vele. A fontos dolog, hogy ne baràti kapcdolatnak induljon, mert onnan elèg nehèz lesz "szerelmi kapcsolatot" folytatni.

Ennyi dolgot tudtam javasolni, remèlem segìtettem ^^

13/L

2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szituàciò**
2016. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerü, az néz és ha rá nézek még akkor is néz, ha elfordulok még mindig néz! De kaptam egy kommentet is amelyben azt irták le hogy ha nem közeledik, de felvesszük a szemkontaktust mondjam a szemébe hogy "Mivan, ennyi telik tőled?" Nagyon nehéz de megkérdezem. Azt mondták hogy ez elég ciki helyzet egy fiúnak, de nem szeretném kinos helyzetbe se hozni. Segitsetek lécci
2016. máj. 11. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd meg miket lájkolt facebookon, ha van közös, akkor már van téma.


kérd el tőle a házit. amíg elmegy a táskájához, vagy a szekrényhez, ketten vagytok,kezdésnek nem rossz.


amúgy ugyanilyen problémával küzdök, csak én fiú vagyok, és én, az általam javasolt dolgokat még nem próbáltam, pedig valószínűleg beválnának. 16 f


sok sikert xd

2016. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Segítek! Osztálytárssal ne kezdj soha! Azért mert időnként 100000 emberből 1-nek összejön, az nem jelenti hogy neked is összefog.

Ha véletlen nem jön össze és dob, akkor még éveken át ott akarod lesni a fejét, hogy előtted esetleg más lányokkal szórakozik? Szenvedni akarsz évekig?

Ismertem olyan lányt, aki ezért váltott iskolát, mert így járt. Osztálytársával összejött, szét mentek és csak szenvedett miatta.

Te is ezt akarod? Meg amúgy sem jó az ha két ember állandóan egy légkörben van.

2016. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt az állítást meg is lehet fordítani, miszerint ha valakinek sikerült, miért pont neki ne sikerülne? :) :D
2016. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a mai fiatalok többsége éretlen egy komoly kapcsolatra?
2016. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!