Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, csendesebblány vagyok, de próbálkoztam neki apróbb jeleket adni pl. írtam neki névnapján. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És éreztem, hogy valahol tetszettem neki, sőt még lehet, hogy most is tetszem neki, a baj az, hogy 4 hete barátnője lett ami engem nagyon sokkolt, teljesen összetörtem, nagyon depressziós vagyok azóta, most mit csináljak?
2016. máj. 11. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi, nyugi. :) hány éves vagy? Remélem 8.-os. Méghozzá azért, mert ha az osztálytársaddal összejössz és szakítotok akkor sokáig el kell viselned, hogy cikiznek miatta. :) sajnos tapasztalat...
2016. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal csak végzős évben szabad összejönni
2016. máj. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, de egyszerűen nem tudok nem rá gondolni,minden percben ott van a gondolataimban
2016. máj. 12. 09:18
 4/5 anonim válasza:

Úgy nehéz lehet, hogy ha minden nap látod a suliban.

Sajnos az nem biztos, hogy elég jelzés, hogy ha névnapjára írsz. Amúgy nagyon hasonló volt nekem is, mikor 16 voltam, annyi különbséggel, hogy nem osztálytársam, csak évfolyamtársam volt. Én sem mertem jelezni neki, vagy beszélni vele, de én is írtam a szülinapján/névnapján. Persze szerintem nem vágta le a dolgot. Aztán lett barátnője, és én is nagyon kivoltam tőle, de az élet megy tovább. Valószínű majd elmúlik ez az érzés. Vagy ha nem, ki tudja... Everything happens for a reason. :) Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg másra koncentrálni. Legalább is addig, amíg barátnője van. Ne akarj az lenni, aki tönkretesz egy kapcsolatot. Sajnos nem tudok jobb tanácsot adni, mint hogy haladj az árral, és majd meglátod mi lesz.

2016. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
eleinte rossz ,nagyon rossz,de hidd el,hogy elmúlik ahogy az előző is írta
2016. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!