Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet valamit, ha egy lány bámul?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éves fiú vagyok.Azt vettem észre a suliban, hogy 1-2 lány bámul. Van egy sztorim is:egy lány az évfolyamról nagyon megtetszett, de én nem tetszettem neki, bár én nem vallottam be neki. Most már egy másik lánnyal vagyok így különben. Nemrég az először emlitett lánnyal jóban lettem, és egyre többször,,bámul"és van hogy mosolyog is. Jelentehet ez valamit? Főleg lányok válaszát várom, előre is köszi!! :)

2016. máj. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkèpp jelent valamit mert ha nekem tetszik egy fiu en is többször ránèzek ès rá is mosolygok. De persze ne dramatizaldd tul figyeld meg mert ha csak egyszer ketszer nez rad az veletlen is lehet. Ne legyèl azzal a lánnyal akivel most vagy ha közben a másik lányra gondolsz vag ha mèg mindig tetszik az se neked se a baratnodnek nem jo. Dontsd el hogy mit akarsz ha az első lanyt valasztod szakits a bnoddel es mosolyogj vissza a lanyra. De ha a bnodet valasztod akkor felejtsd el azt a lanyt es ne foglalkozz vele ha nez.
2016. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 éves....Istenem
2016. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
13 évesen... :D Bámuld a tankönyveket inkább :)
2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányoknál ez máshogy van. Aki tetszik, arra nem merünk ránézni, (lehet, hogy csak én vagyok így), max titokban amikor az nem látja. :D
2016. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!