Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul engem gyakran az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul engem gyakran az exem?

Figyelt kérdés

Pár hete szakitottunk, 5 hónapig voltunk együtt. Ő vetett véget ennek, mert rájött h már nem szerelmes és nem akar komoly kapcsolatot, inkább a haverokkal töltené minden idejét. A szakításnál én sokat sírtam, ő azt mondta pár szép közös emlék hiányozni fog neki, de nem szomorú. Nem is sírt. Közös órákon azonban állandóan engem bámul, ezt mások is mondták nekem. Amikor lefotózott egyik osztálytársam véletlenül, azon a képen is látszik hogy ő engem néz...

Van egy fiú az évfolyamról akivel találkozgatok, ez sajnos már nem titok ugyanis kitudódott. Lehet hogy ő is tudja, ugyanis ha a fiuval beszélgetek az exem mindig feltűnően bámul minket. Nagyjából azóta csinalja ezt amióta találkozgatok azzal a fiuval, viszont nem értem hogy lenne féltékeny ha semmit nem érez irántam, ugyanis könnyen elengedett, és valószínű sose volt belém igazán szerelmes..de akkor miért néz állandóan? Zavar amit csinál mert így nem olyan könnyű továbblépni..

A másik fiuval még nem volt semmi komoly, párszor találkoztunk, kedvelem de nem akarok rögtön parkapcsolatba kerülni amikor még nem tettem tul magam az exemen.

Mit gondoltok? 16/L



2016. ápr. 27. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy mégis szeret...nem tudhatod hogy nem e csak ki fogás volt az... Vagy lehet azthitte nem szeret de ha mással lát akkor fáj neki, deritsd ki, kérdezz rá vagy valamelyik haverjat kérd meg hozzon fel téged, lehet neki hamarább elmondaná mi a helyzet

16/L

2016. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha bámul te is nézed mer hogy látnád, lehet az nezi h mer bamulod xD
2016. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az minden pasi büszkeségét sérti, ha tovább tudsz rajta lépni. Nem szeret téged, nem akar tőled semmit. Csak értékes része voltál a gyűjteményének.
2016. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!