Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon van esélyem? Kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem? Kezdeményezzek vagy várjak rá? És ha kezdeményezzek, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztàlyomban és nagyon tetszik. Néha szoktunk pàr szót beszélgetbi de csak olyanról hogy mi volt éppen a lecke vagy mi az adott feladat megoldàsa. Szeretnék hozzá közeledni de nem tudom hogy hogyan. Màr csak egy hónapot vagyok a suliban. Nem tudom hogy mit csinàljak. Előre is köszi! 15/L

2016. máj. 12. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
miért? elmész a suliból?
2016. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos màsik suliba megyek.
2016. máj. 12. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer élsz! Veszíteni valód úgy sincs,kérdezd meg tőle milyen filmeket szeret,milyen zenetípust hallgat. Tudom h sablon duma meg minden de ha te is tetszel neki akk le fog esni neki miért érdeklődsz utána! Sok sikert.
2016. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!