Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek nincs szükségetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek nincs szükségetek egy lány barátra?

Figyelt kérdés
Akivel lehet röhögni beszélgetni. A másik kérdés ha egy lány szép akkor csak barátként tekintenétek rá ( ha ő kéri)?

#fiú #barátnő #barát #lányok barátság
2016. máj. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
a kérdésekre a válasz, nope! mindre, a barátnőkön túlléptem, mert már jártam rosszul és megnéztem és asexuálisnak lenni nem is lehet olyan rossz
2016. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön mondja és kitér rá, hogy te csak barát lehetsz, akkor valószínüleg egy ideig még a srác érezni fog még iránta valamit, de természetesen ez egy idő multán elmúlik vagy épp elenkezőleg felerősödik és a lány is érezni kezd valamit.. A fiú lány barátság eléggé necces dolog.. Az ilyenekből minimum egy csók mindig van ha nem több..
2016. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg nem pontosítottam. Úgy értettem elsőnek csak barát és később lehetne szó többről. Csak ne úgy jöjjön oda, hogy tetszem neki és járjunk.
2016. máj. 12. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van több lány barátom és jobban kijövök velük mint a fiúkkal :)

Szeretek lányokkal beszélgetni, komolyabbak mint a fiúk. :)

2016. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
nincs! eddig mindig rossz vége lett az ilyeneknek ! én le vagyok a fiú barátaimmal
2016. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van szüksége egy lány barátra. Nekem is sokkal több lány barátom van mint fiú. Teljesen más témákról beszélek Velük. Igen, előfordult az is, hogy én szerettem bele, meg az is, hogy Ő belém. Viszont most az van, hogy viszont szeretjük egymást, csak egy rossz tapasztalata miatt nem lesz több, inkább magába folytja az érzéseit. Ha kéri, hogy csak barátként tekintsek rá, akkor megpróbálnám. Már ha az esetem, ha ezt érted a szép alatt.

18/F.

2016. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne volna? Csak sok ember azt hiszi, hogy a lányok külön fajba tartoznak, ugye így leírva milyen hülyeség? Ugyanúgy lehet egy lánnyal röhögni mindenen, és persze hogy egy szép lány is lehet barát!
2016. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen, mert jó lenne ha kivülálóként tanácsot adna párkapcsolati témában, elmondaná mi a gáz mi lenne a jó.

(barát-tanácsadó, lelkis depidboboz nyitogató - és viszont is)

2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó lenne egy ilyen..
2016. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!