Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Legyszi a leszolos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyszi a leszolos kommenteket hanyagoljuk, koszi elore is a valaszokat!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szoval az a helyzet hogy kb egy eve egy fiu belem szeretett. Eloszor elloktem magamtol, aztan teltek multak a honapok, nekem is megtetszett O. Itt mar csak az baj hogy engem mindenki egy affele kemeny, fiusabb stilusu lanynak ismer, erzesek nelkul. Es ebbe van is valami, nem tudom a sracnak kifejezni hogy mit erzek. Nem az en stilusom. Es emiatt sajnos ha kezdemenyez nem tudom mindig jol lereagalni. Nagyon kitarto, de ugy erzem fogy az idom.
2016. máj. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod jól lereagálni a közeledéseket, akkor közeledj te. Mondd el neki, hogy bejön és, hogy elmennél vele valahova. Nem szégyen egy lánynak kezdeményeznie. Csak ügyesen! :)
2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes észre vétel, ha sportolsz, akkor te is fogysz nem csak az időd.. HAHÓ jó ember az óra mindenkinél egyformán ketyeg ne emeld már ki magad :D Köszike :D Huh én ismertem egy ilyen lányt, mint te :D Fura, de én őt 16 éves elhívtam a játszótérre hintázni és előhoztam a gyereket belőle és megnyílt nekem :D Szóval abszolút teljesen képtelen vagy az érzelmeidet kifejezni? :/ Ebben biztos vagy? :/

17F

2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben én is. :) Igazándiból mivel gondolom még tapasztalatlan vagy, ezért nem nagyon tudsz mit lépni. Legyél vele kedves, beszélgess vele, csak légy vele rendes, mert ha kedvel téged ilyen régóta, akkor észreveszi, hogy most másképp állsz hozzá! :D Ha ez megnyugtat, ilyenkor álltalában én is átmegyek egy rakás szerencsétlenségbe, noha az emberek nem gondolnák rólam, hogy van olyan 'probléma' amit ne tudnék megoldani. De ez van, igazából amíg nem tudod mit kellene tenni addig sokszor fogsz ilyen tehetetlenséget érezni. :) De ez természetes dolog, a lényeg, hogy legyél önmagad, és ne legyél rideg a sráccal. Nem tudom mennyire vagy zavarbajövős típus, én speciel agyon. Ez nálam elég sokáig tartotrt, erre két dolog jött be nekem. Az egyik, hogy elképzeltem, hogy x (magabiztos frappáns ismerős csajszi) személy mit csinálna a helyemben, és próbáltam én is olyan laza lenni, a másik pedig, hogy elképzeltem, hogy az illető src egy nálam 'alacsonyabb' rendű személy. Persze ezt ne szó suzerint vedd, csupán arra gondoltam, hogy "örüljön, hogy egyáltalán beszélek vele, és ha valaki, akkor inkább ő legyen zavarba, hogy én vettem a fáradtságot, hogy időt szakítsak rá'. Tudom ez így nagyon egoistán hangzik, de így lazán legyűrtem a zavart meg a pironkodást amíg beszélgettünk, és tök kötetlen lett az egész. :)
2016. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,van bennuk igazsag!☺
2016. máj. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!