Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ha visszautasít? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha visszautasít? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik. Sokszor keressük egymás tekintetét, úgyhogy úgy érzem én is bejövök neki. Elhatároztam, hogy randira hívom, azonban a visszautasítás mindig benne van. Alapból túl tudnám magam tenni rajta, de mivel az osztálytársam, félek, hogy ciki lenne a dolog előtte, illetve az egész osztály előtt. Arra gondoltam, hogy suli végén próbálom meg, hiszen ha felsülök, három hónap múlva már talán nem foglalkozik vele senki. De addig még van egy hónap. Mit tegyek? És kérlek ne írjátok azt, hogy ne járj osztálytárssal, meg ilyenek. Fókuszáljunk inkább a problémámra. Előre is köszönöm.

2016. máj. 14. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ha visszautasít, akkor tudod hogy nincs nála esélyed, és léphetsz tovább, és nem fogod azon törni a fejed 1-2 év múlva hogy "mi lett volna ha elhívom randizni".
2016. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

ha kinevetnek vagy ilyesmi, akkor szólj vissza a lánynak valami vicceset pl: mondjuk így közelről elég kövérnek tűnsz


nehogy már azt higgyék hogy téged csak úgy meglehet alázni

2016. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 csak azért mert elutasítanak valakit, nem kell leszólni. Mindenkinek vannak preferenciáik, miért kéne megsértenie ha nem az esete?
2016. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha az osztálytársaid normálisak, nem gyerekesek akkor nem fognak baszogatni szerintem.. Mondjuk, ha te vagy az osztály legrondább fiúja, a lány meg a legszebb, akkor nincs sok esély rá, hogy igennel válaszol. De amiket leírtál azok alapján szerintem lehet benne valami.
2016. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor vissza leszel utasítva.
2016. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hála istennek nem panaszkodhatok lányok terén, és én eléggé úgy érzem, hogy kedvel engem. Csak a lányok néha kiismerhetetlenek és nem tudjátok semmit biztosan amíg nem lépek. :)
2016. máj. 14. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy vége legyen a sulinak és amikor megy haza kövesd amíg kilép az utcára és ott hívd félre. Igy az osztálynak nem lell tudni és nyugodtan beszélhettek
2016. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne várj addig, hidd el régebben én is ugyanezt mondtam, de aztán a fiu végül is kiszedte belőlem, hogy nekem tetszik és jó is volt (kölcsönös).

Azért ilyen korban szerintem alap, hogy nem bunkóskodok, ha esetleg nem is szeretne veled semmit akkor sem aláz meg vavy ilyenek. Ja és ne rágd magad ezen mert annál nehezebb lesz, hidd el én is mindenen így agyaltam valamikor, de most már természetes, hogy ilyen kérdesekben, amipl ciki vagy ilyesmi nem agyalok és kész :)

17L

2016. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sikerült beszélned a lánnyal? :)
2016. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!