Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik egy lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány de ő visszautasít, akkor egy idő után, ha elmúlt a remény már teljesen közömbös lesz számodra?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem teljesen érthető a kérdés, de az a lényeg hogyha egy lány visszautasít, akkor tudsz majd úgy ránézni mint a többi lányra? Persze nem azonnal hanem egy hosszabb idő után, mikor már elmúlik az érzés.
2010. okt. 1. 16:11
 1/6 Morals ***** válasza:

én általában haragot érzek ilyenkor, hogy nem adott egy esélyt sem, és lenézem.

sajnos volt már rá példa, hogy csak később jött rá a lány hogy engem akar, szerelmes volt belém 2 kemény évig, és akkor már ő közeledett, de én leszartam. túlságosan is bennem ovlt még a visszautasítása. az ok pedig hogy én 15 voltam ő meg 17;)

2010. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz ugyanolyan vonzerejű a dolog...


Megtudhatjuk mi ihlette a kérdést? :) Visszautasítottál egy srácot, és most már még is jó lenne?

2010. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen és a fiú nem szált le rólam hanem még próbálkozót és csak azt értem el hogy meg utáltam és irritálni kezdet maga a személye de már ö teljesen közömbös velem ugy néz rám mint egy jó haverra én meg nem tudom irritál azóta is =D
2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

bennem ilyenkor a szerelem érzése átalakul idézőjeles "gyűlöletté".

ha értitek mire célzok.

utána rá kb 1 napra már simán rátudok nézni minden féle különös érzelmek nélkül..

2010. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ló, jó a szamár is? :D


Tudok... persze hogy tudok...

2010. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minek teperjek már utána?
2010. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!