Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjak apró jeleket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak apró jeleket a saját osztálytársamnak, aki tetszik, ha nagyon félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy ennyire félek... Mindig zavarban vagyok előtte, pedig az osztálytársam. Itt jön az hogy "házi nyúlra nem lövünk", de nem tehetek arról hogy beleszerettem. Légyszi segítsetek 😓

16/L



2016. máj. 14. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Győzd le a félelmeidet, légy nyitott, kedves :)

17L

2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát hívd el valahova. Ennyi. Beszélgess vele, aztán ha érez valamit, akkor majd vagy csinál valamit, vagy nem. De neked tetszik, szóval neked kell lépni. Hívd el valahova, azt ennyi.
2016. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mindenki azon a véleményen van, hogy ne én hívjam el. Várjak, amíg ő. De ő sem egy nyitott személy, és nen fog elhívni sehova mert nem is beszélünk. Jóformán még barátok sem vagyunk. De majd akkor megemberelem magam és elkezdek dumálni vele:). Csak nyomulni sem akarok. Mármint futni utána.
2016. máj. 15. 18:09
 4/4 anonim válasza:
Adjál füstjeleket, lássa, hogy tüzelsz. :D
2018. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!