Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek illetve mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek illetve mit tudok tenni? . Kicsit hosszu.

Figyelt kérdés
Amikor elkezdődött a suli jött egy új lány az évfolyamomba én ahogy megláttam nagyon megtetszett oda is mentem hozza beszélgetni láttam én is bejvők neki, ezert nem maradt annyiba a dolog... szerelmesek lettünk. Együtt is voltunk április 22.-éig mert szét kellet váljunk, ugyanis ö elköltözött nagyon messzire (nem 200 km) és hát valamennyire elfogadtam az egészet de ma nézegettem a facebook-om és latom, hogy lett egy barátja aki eljegyezte ._. közös tetkó meg minden.. nagyon rosszul esik de nem tudom mit csináljak nem vagyok az a szerelmes érzelgős típus o volt az első lány akit szerettem pedig sokan voltak előtte,, barátokkal se tudom megbeszélni mert kinevetnének ugyanis én "rossz fiú" vagyok... esetleg ha valakinek meg van hasonló története leírná? csak kíváncsiságból hogy nem én vagyok egyedül ilyen szerencsétlen...
2016. máj. 14. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Ha ő tovább lépett teis tovább tudsz
2016. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!