Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha balul sült el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha balul sült el a tervem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és amióta középiskolába járok szerelmes vagyok egy fiúba a suliból. Régebben nem nagyon törődtem a szépséggel, nyers volt a személyiségem és így persze el os utasított. Néhány hónapja kezdtem el kiegyensúlyozott életét élni, szépen öltözni, sminkelni, valamit belsőleg is sokat változtam jó irányba és ezt mások is észre vették. Mindezt azért tettem, hogy elérjem, hogy a srác is megkedveljen, de eddig semmi. Viszont más fiúk akik mem tetszenek már "ostromolnak". De én nem mást akartam megkapni, hanem azt, akit szeretek. Miért lehet ez?
2016. máj. 15. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van. Aki tetszik annak én nem kellek, vagy csak ilyen hülye vagyok hogy nem veszem észre hogy bejövök neki, aki meg nekem nem tetszik annak meg kellenék. Sok sikert neked, meg magamnak is :D.

18L

2016. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megváltoztál és neki így se kellesz, akkor hagyd a francba. Telhetetlen, és nem tűnik valami eszesnek, ha ennyire arrogáns, hogy nem vesz észre, és nem tudja elképzelni hogy valaki megváltozhat. Nézz körül máshol, mert ez már felesleges hajsza. 17/f
2016. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!